Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 18 Mar 2019 20:07

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 186 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2019 21:48 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 652
Aldığı teşekkür: 570
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
EsraÖ life in the uk için belirmişti arkadaşlar daha önce forumda bir site var, oraki soruları yazarak çalışmanı mutlaka tavsiye ederim. Ben de tüm kitaba çalıştım ama oradaki soruları da yazarak çalıştım, okudum tekrar ettim, inan tüm sorular oradan geldi. Başaracaksın mutlaka. Yanında sınav için kayıt yaptırdığın (brp kartın ve pasaportun, kayıt olduğunda adres kaydı için sunduğun fatura/belge) ile git mutlaka, çok fazla eşya alma, bu belgeler haricinde bir şey alamıyorsun yanına zaten, bir anahtar veriyorlar oradaki dolaba kilitliyorsun eşyalarını. Sınava çok erken ya da geç almıyorlar, kapıları açmıyorlar, yazıyor kapıda kaç dakika önce giriş yapılabileceği (30dk'ydı yanılmıyorsam). İçeri girdiğinde sırayla görevli tek kişi halinde ne amaçla bu sınava girdiğini soruyor (ilr mi yoksa vatandaşlık başvurusu için mi gibi), evraklarına bakıyorlar, ismini sundukları evrakta bulup ve söyleyip yanını imzalamanı istiyorlar. Sınav bittiğinde geçtin ya da kaldın diyorlar, doğru yanlış sayısını belirtmiyorlar, ama sen yeterince çalıştıysan biliyorsun doğrunu yanlışını zaten, bir evrak veriyorlar ve işlem tamamlanıyor. He bir de görevli seni salona aldığında bilgisayarı gösteriyor, not alabilmen için bir beyaz minik tahta ve kalem veriyorlar, örnek 4 soru var pratik yapabilmen için, onlarda doğru ya da yanlış yapmış olman sonucu etkilemiyor, istersen soruyu atlayıp sonra geri dönebiliyorsun görevli açıklama yapıyor zaten, kulaklıklarını takıp sınavını tamamlıyorsun. Harf hatası yapılmaması gerekiyor başvuru yaparken, ben de çok dikkat etmiştim, £50 az para değil, onun yanında bir de randevu almak da çok zor. Ben vize başvuruma çok yakın bir tarihte, resmen son dakika girmiş ve çok panik olmuştum. Önceden halletmek en iyisi. Pozitif dileklerimiz seninle, bol şans.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2019 16:31 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 5
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Arkadaş Canlısı
Burcu: Başak
selamlar herkese
bende TC nufus cuzdan bilgilerimi girdim, belki vatandaslik nosu belirtmek gerekir diye dusundum,
Life in the uk test sertifikasi ve dil sinavini kesin taratmak zorundamiyiz arkadaslar?
bende formu doldurmaya basladim, taratilan evraklari ekleyecegimiz bolum booking yaptiktan sonra mi geliyor? goremedim kafamda karisti :(

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2019 17:01 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Akrep
Merhaba arkadaslar. Uk disinda kalma ile ilgili bir sorum var. Indefinite bakarken sadece 12 ay icinde 180 gunu gecmemis olmak gerekiyor sanirim. Fakat vatandasliga basvururken biraz degisik. Son 3 yilda 270 gunu gecmemis olmak ve son 12 ay icinde 90 gunu gecmemis olma sarti araniyor diye okudum. Peki bu 3 yila bakilirken baslangic tarihi extension visa aldiginiz tarihmi yoksa her yilin 1. Gunumu baz aliniyor? Bilen arkadaslar cevap verirse cok sevinirim. Tesekkurler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2019 17:06 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
bskpnr nasıl başvuru yapacaksınız premium mu? Eğer öyle ise evrakları taratıyorsunuz, orijinalleri de yanınızda götürüp başvurunuzu yapıyorsunuz. Fotoğraf, parmak izi ve dijital imza orada alınıyor. Evraklarınızı evde taratıp sisteme yükleyebilirsiniz ya da belli bir ücret karşılığında orada yapıyorlar. Formu doldurmaya devam ettikçe life in the uk ve b1 sertifikanız ile ilgili kısma gelip bigilerinizi gireceksiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2019 17:09 
Kaptan
Kaptan
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Cyildirim ilr ve vatandaşlık başvurusu yaparken, formu doldururken açıklayıcı olması anlamında yayınlanmış belgeler var, pdf olarak indirip oradan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2019 18:13 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Akrep
Engel baktim ama bulamadim. Link verebilirmisin lutfen?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 186 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: