Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Oca 2019 15:41

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019 14:01 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Yerleşim vizesi
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: Aslan
Arkadaslar £18,600 Esimin mi kazanmasi lazim yoksa ikimizin geliri olsa olurmu cunku sadece esimin kazanci £14,000 lerde ama biz ikimiz calisiyoruz ikimizin £ 18,600 ustunde.. ikimizin 6 aylik paysliplerini almam lazim dogrumuyum ? tesekkurler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019 14:08 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Birde bu online basvuruyu nasil yapiyoruz vizem bitmeden 1 ay kala mi oduyoruz herseyi ve online den odedikten sonar yuzyuze gorusme gibi birseyler varmi ? yani odemeyi yaptiktan sonar beni gorusmeye cagiracaklarmi cagirirlarsa nereye ve ne sorulari sorarlar ?
yakin zamanda uzatma vizesini almis arkadaslardan yardim bekliyorum tesekkurler ...

Eger red gelirse ne olur ? vizenin bitimine 1 ay kala basvuracaksak uzatma vizesi red ti geldikten sonra vizem iptal mi oluyor ?
Cok tesekkurler herkese

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019 16:45 
Lider
Lider
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 642
Aldığı teşekkür: 557
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Ibrahim007 ben tüm başvurularımı premium başvuru olarak gerçekleştirdim (nişanlılık vizesi hariç). Ancak sistem değişikliği oldu aralık ayında, yani premium başvuruda aynı gün vize sonucunuzu söylemiyorlar, birkaç gün içinde adresinize brp kartınız gönderiliyor sonuç belgeniz ile birlikte. Süresiz oturum için böyle oldu yeni sistem ile başvuru yaptığımda, zannediyorum ki flr-m için de aynı şekilde olmalı. Kazanç konusunda ise, ortak kazancınız £18,600 ise diye olmalı yanılmıyorsam, ancak ben hep eşimin kazancını gösterdim dolayısıyla %100 emin değilim. Başvurunuzu başvuru sürenizin bitmesine 28 gün kala yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Dil sertikifası ile ilgili değişiklikler olmuştu, onunla ilgili emin olmak adına başvuru formu bilgilendirme sayfasını okumanızı tavsiye ederim (her sene mutlaka formdu, sınavdı bir değişiklik yapıyorlar), ayrıca sertifikanızın geçerlilik süresi de 2 yıl ise, 2,5 yıl sonra başvuru yaptığınız için yenilemeniz gerekebilir. Online sisteme kayıt olup ödemenizi yaptıktan sonra, elinizdeki belgeleri tarayıp sisteme yükleyebiliyorsunuz ya da belli bir ücret karşılığı onlar başvuruya gittiğinizde orada evraklarınızı yükleyebiliyorlar, sizin tercihinize bağlı.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2019 11:20 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Engel Tesekkurler bilgilendirdigin icin.. Basvuruya nereye gidiyoruz bilgin varmi yuzyuze onlarla gorusmem lazim mi yoksa posta ile mi gonderiyorlar belgelerimi ?

Tekrardan tesekkurler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2019 20:46 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Merhaba arkadaşlar kafamıza takılan bikaç soru var eğer bilgisi olan bize fikir verebilirim
Eşimi Türkiye’den yerleşim vizesine başvurarak getirdim şimdi uzatma yanı gene 2 buçuk yıllık uzatma vizesine başvurulacaz önümüzdeki 3 ayda bitecek vizemiz
İlk sorum geçen sene takside giderken şöförün hatası yüzünden çok kötü kaza geçirdik ve kaburgalarım kırıldı yaklaşık 6 7 ay kadar çalişamadım ben selff employed olarak çalişiyorum kaza yüzünden çok zor günler geçirdim kiramı bile ödeyemez duruma düştüm eşimde çalişması imkansızı 2 küçük bebeğimiz var mecbur yardım almak zorunda kaldım ama çalişmaya başlayınca hemen kapattım yardım almam bana nasıl zararı olucak 2 vize başvurumuzda
2 sorum seld employed olarak bu sene çaliştiğim 19 bin küsür tüm evrakları muhasebe den istedim ama geçen sene ile alakalı çalışamadığım için gelirimizde çok düşük oldu

Kısacası ben durumdayken beni neler bekliyor sizce fikirlerinizi bekliyorum

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2019 20:46 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Koç
Merhaba arkadaşlar kafamıza takılan bikaç soru var eğer bilgisi olan bize fikir verebilirim
Eşimi Türkiye’den yerleşim vizesine başvurarak getirdim şimdi uzatma yanı gene 2 buçuk yıllık uzatma vizesine başvurulacaz önümüzdeki 3 ayda bitecek vizemiz
İlk sorum geçen sene takside giderken şöförün hatası yüzünden çok kötü kaza geçirdik ve kaburgalarım kırıldı yaklaşık 6 7 ay kadar çalişamadım ben selff employed olarak çalişiyorum kaza yüzünden çok zor günler geçirdim kiramı bile ödeyemez duruma düştüm eşimde çalişması imkansızı 2 küçük bebeğimiz var mecbur yardım almak zorunda kaldım ama çalişmaya başlayınca hemen kapattım yardım almam bana nasıl zararı olucak 2 vize başvurumuzda
2 sorum seld employed olarak bu sene çaliştiğim 19 bin küsür tüm evrakları muhasebe den istedim ama geçen sene ile alakalı çalışamadığım için gelirimizde çok düşük oldu

Kısacası ben durumdayken beni neler bekliyor sizce fikirlerinizi bekliyorum

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2019 11:20 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Burcu: Yengeç
Benim vizem mart 12 de bitiyor süresize başvuracağım martta ama biraz sıkıntılı bir durumumuz var. Eşim (sponsor) ve benim gelirimiz toplamı 19.000 ama ben son altı aydır calışıyorum. 2 yıl önce çocuğum olduğu için işi bırakmıştım. Yani 2018 Ağustos'ta işe başladım. Eşim self employed oldugu icin Mali yil 2017 Nisan - 2018 nisan gelir dokumleri var.yani ayni surec icinde calismis gozukmuyoruz. Bu bir sikinti olur mu? Ayrica esim child benefit ve working tax credit aliyor bu konuda sikinti yasayan oldumu peki? Esim ve cocugum british bu arada.kafamiz cok karisik .. Bilgisi olanlarin onerilerini bekliyorum simdiden cok tesekkurler. Ayrıca tüm sürecimi buradan paylaşacağım

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: