Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 26 Şub 2017 23:32

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 244 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2016 16:39 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1228
Aldığı teşekkür: 1008
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
sevgican vizeniz hayırlı olsun..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2016 13:05 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
'Eğer senin gelirin yeterli ise eşinizin çalıştigini beyan edip kafa karistirmayin. Siz gerekli evraklari verebiliyorsaniz, ve geliriniz £18600 ise minimum sadece siz gelir beyan edin.'

Tesekkurler Sircez
İki hafta sonrasına randevu aldık. ama hala formda emın olmadıgımız yerler var. 7.3a bolumunu sadece benım bılgılerımle doldurduk. cunku esım son 4 aydır mını cab soforlugu yapıyor self employed olarak. benım evraklarım daha net ve zaten gereksınımı de karsılıyorum. o yuzden onunkılerı hıc karıstırmadık sadece bos bır sayfa vermısler acıklamak ıstedıgınız bırseyler var mı dıye. orada esımın yenı bu ıse basladıgını, son 1 yıla aıt bank statement ve pay sliplerini de ek bılgı olarak sundugumuzu ama benım hesabıma rely on ettıgımızı belırttık. bu arada ben son 2 yıllık tum evraklarımı sunacagım basvuruda. cok mu bılmıyorum :shock:
formda sayfa 29 da ' combıned total ıncome' sormuslar. oraya da sadece benım yıllık gelırımı yazdık. altında ıkı yes no kutucugu var cevaplanması gereken. o ıkısıne de YES deyıp 7.4 e gectık. dogrudur umarım.

ıkıncı sorum ıse Sectıon 14 . verification checks
ılkını sayfa 66 esım ımzaladı applicant olarak. Ikincisinde joint customerdan bahsedıyor. bızım sadece 1 ortak bank accountumuz var ıkımızın adının gectıgı. bu bolumu o yuzden benım ımzalamam gerekıyor mu? cunku sayfa 68 de bır frıend ya da relative sıze financial support verıyorsa onun ımzalaması lazım dıyor. esımın sponsoru benım. burayı da mı ımzalıcam? yanı her 3 partı da ımzalıcak mıyız? yanlıs olmasın dıye bos bıraktık.
arkadaslar bılgısı olan yazarsa cok sevınırım. benım ındefınıte basvurum bu flrm formundan daha kolaydı... :?
tekrar sımdıden tesekkurler

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2016 17:59 
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1228
Aldığı teşekkür: 1008
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Pelinfatih bizim ortak hesabımız olmasına rağmen o bölümü imzalamadık. Ödemeyi de eşimin kartından yapmıştım, hiç karıştırmadım o kısmı. Ancak adrese gelen evraklar dahilinde joint accounta dair savings belgesini de başvurumda eklemiştim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2016 17:20 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
Herkese merhaba
Onceki sayfalarda Cok detayli aciklamalar var hepsini okudum yardimci olan arkadaslara cok tesekkur ederim.
Sorunumu anlatayim, buraya 6 aylik nisanli vizesi ile geldim. Bugun evlilik basvurumuz onaylandi gun almak icin basvurcaz. Kafami karistiran sey FLRM formu. Nikahtan sonra 2 yillik vizemi almak icin bu formu doldurmak gerekiyor sanirim. TR den vize basvurumu yaparken NHS ucreti ve vize ucretimi odedim. Ama bu formda tekrar karsima cikiyor. Yeni kurallari bilen var mi? Formu doldurduktan sonra ne yapiyoruz?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 244 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: