Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Nis 2017 13:55

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 978 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2017 21:50 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 81
Aldığı teşekkür: 23
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Balık
serkans13 yazdı:
Arkadaslar bu soruya nasil cevab verdiniz hatirlayan varmi ..please state what ties you have with the country where you were born???

Ben annem ve kardeslerimin orada oldugunu yazmistim,emekli maasimi oradan aliyorum demistim,bu tur baglantiniz olan birseyler yazabilirsiniz.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2017 11:59 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: -
FLR-M vizesine basvuracak tum arkadaslara kolay gelsin. Konuyu bilen arkadaslara bir sorum olacakti ozellikle t&a ye .Yeni kurallara gore eski dil sertifikamiz halen gecerli sanirim benim sertifikam Cambridge KEY testi 2012 de almistim B1 seviyesi ilk basvuruda kabul edilen sertifikalar Mayis 2017 tarihine kadar gecerli sanirim okudugum kadariyla oyle anladim.

Vize verilis tarihi 31/07/2014
Gecerlilik tarihi 30/04/2017
Ulkeye giris tarihi 29/08/2014

Simdi FLR-M 'e ulkeye giris tarihinden itibaren 30 ay sayip 28 gun cikartarak hesap ediyoruz galiba. Bu hesaba gore benim 31/01/2017 veya 01/02/2017 de FLR-M formunu postaya vermis olmam gerekiyor anladigim kadariyle Home Office evraklarin postalanma tarihini basvuru tarihi olarak kabul ediyormus .

Bu sorularimi cevaplandirabilecek FLR-M'e postayla basvurmus arkadaslar varsa sevinirim.

Sadece double-check yapmak istiyorum 2012 de alinmis Cambridge KEY-KET dil sertifikam halen gecerlimi? Basvuru yapacagim tarih dogrumu? 31/01/2017 veya 01/02/2017 diye tahmin ediyorum.

tesekkurler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2017 15:29 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: -
Arkadaslar kolay gelsin FLR basvurusu icin surada birkac haftam kaldi biraz stres yapiyoruz haliyle herkes yogun herhalde o yuzden ilk soruma cevap alamadim,bir sorum daha olacakti arkadaslar acaba IHS odemesini ne zaman yapmak gerekiyor Basvurudan birkac gun once yapmak yeterlimi ? Sonucta online odeme oldugu icin cok onceden odemek gerekmiyor galiba basvuru evraklari icinde IHS odemesinin dekontunu filan da istiyorlar sanirim. Cevap verebilecek arkadaslar varsa sevinirim. Ozellikle t&a musait oldugunda cevap verebilirsen sevinirim sonucta bu konulari en iyi bilen sensin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2017 09:29 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1229
Aldığı teşekkür: 1010
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
erdem81 posta ile başvuru konusunda daha evvelden paylaşımda buluna arkadaşlar olmuştu. Belki önceki sayfalarda sormuş olduğunuz sonunun cevabını bulabilirsiniz. Premium başvuru yaparken tüm ödemeleri randevu alırken peşpeşe yapıyorsunuz. Ekranda neyi ne şekilde yapmanız gerektiği konusnda sizi yönlediriyorlar. Ödemelerin yapıldığına dair, randevu alındığına dair belgeler de ekleniyor başvuru dosyasına.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2017 21:32 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Posta ile basvurduktan kac gun sonra (ortalama ) BRP icin basvuru mektubu geliyor? Hatirlayan var mi lutfen ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2017 17:42 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
9 Ocakta posta ile basvurdugum 2. uzatmam icin bugun mektup geldi bir sayfayi imzalamadim diye ve imzalayip geri gondermemi istiyorlar yoksa gecersiz olacagini soylediler ama ayni zamanda BRP icin barcodlu sayfayi da gondermisler. Garip geldi aslinda belliki onaylamislar ama iste yinede o sayfayi istiyorlar,yoksa bana mi oyle geldi? Onaylamayacaklari basvuru icin yine de BRP basvurusu gondermezler degil mi ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2017 20:38 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 25
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Başak
Merhaba arkadaslar. Soyle bi bakindim ama bulamadim bu online basvuruyu yaptiktan sonra en gec kac gun icerisinde belgeleri postayla gondermemiz gerekiyor? Herhangi bir zaman sinirlamasi var mi?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2017 21:43 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
didier yazdı:
Merhaba arkadaslar. Soyle bi bakindim ama bulamadim bu online basvuruyu yaptiktan sonra en gec kac gun icerisinde belgeleri postayla gondermemiz gerekiyor? Herhangi bir zaman sinirlamasi var mi?

Online basvuru dediginiz NI icin yatan para mi ? onun disinda online basvuru mu var ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2017 18:14 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: İkizler
Arkadaşlar merhaba, evlenip ingiltereye yerleştim 4 ay kadar önce. Benim bir sorum olacak. Evlilik sonrası aile birleşimi vizesi aldım 6aylık. nisan ayında bitiyor. Ben ne kadar zaman kala vereyim evrakları ve ielts a1 vermiştim aile birleşimi vizem için. Aynısı geçerli olur mu yine? A2 almama gerek var mı?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2017 19:38 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
785marek yazdı:
Arkadaşlar merhaba, evlenip ingiltereye yerleştim 4 ay kadar önce. Benim bir sorum olacak. Evlilik sonrası aile birleşimi vizesi aldım 6aylık. nisan ayında bitiyor. Ben ne kadar zaman kala vereyim evrakları ve ielts a1 vermiştim aile birleşimi vizem için. Aynısı geçerli olur mu yine? A2 almama gerek var mı?

Sanirim sizin icin 28 gun kurali gecerli ve once kullanmis oldugunuz dil belgenizi yeniden kullanabilirsiniz bildigim kadariyla.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 978 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: