Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 29 Nis 2017 23:21

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: İngiliz pasaportu için
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2017 03:04 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Arkadaşlar benim kafama İngiliz vatandaşlığinda yer alan bir madde aklıma takıldı
Madde şu İngiliz vatandaşliğini aldıktan sonra biyometrik kartları vermemiz gerekiyordu vereceksek nasıl göndereceğiz vatandaşlık alacak arkadaslar nasıl yaptınız yazarsanız sevinirim

Birde ben başvurumu daha önçe biyometrik kart başvurusunda kullandığım sertifikalarla yapacağim yani üzerinden 2 yıla yakın sure geçti duyumuma göre geçerli dediler kendi sayfalarında yazıyor geçen yıl ekimde sertifikalar yine değişti galiba bilgisi Olan arkadaslar yazarsa sevinirim birde başvuru için neler gerekli saygılar herkese

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: İngiliz pasaportu için
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2017 12:12 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 85
Vize Türü:
Burcu: İkizler
anssakpinar68 yazdı:
Arkadaşlar benim kafama İngiliz vatandaşlığinda yer alan bir madde aklıma takıldı
Madde şu İngiliz vatandaşliğini aldıktan sonra biyometrik kartları vermemiz gerekiyordu vereceksek nasıl göndereceğiz vatandaşlık alacak arkadaslar nasıl yaptınız yazarsanız sevinirim

Birde ben başvurumu daha önçe biyometrik kart başvurusunda kullandığım sertifikalarla yapacağim yani üzerinden 2 yıla yakın sure geçti duyumuma göre geçerli dediler kendi sayfalarında yazıyor geçen yıl ekimde sertifikalar yine değişti galiba bilgisi Olan arkadaslar yazarsa sevinirim birde başvuru için neler gerekli saygılar herkese

ben life in uk ve b1 2013 yilinda almistim 2016 yilinin sonunda aaralikda basvuru yaptim vatandaslik icin ncs ile yaptim basvuruyu life in uk de sure yok bir def aldin mi butun bsvurularda kulana biliyorsun b1 de 2 yil suresi var yanliz ilr icin kulandiysan vatandaslik icin de kulanabiliyorsun benim b1 tarihi gecmisti bsvuru esnasinda ncs de ki gorevli bunun tarihi gecmis dedi bende ilr alirken kualndim gecerli omasi lazim dedim iyi o zaman emin olmak icin ukb arayayim paran yanmasin dedi aradi ukb deki gorevli ile konustu telefonda durumu anlatti telefondaki gorevli benim bilgilerimi aldi sisteme kayit ediyorum sorun olmuyacak dedi kabul ettiler tabi yinede posta yolu ile basvuracaksaniz arayin emin olun sonucda 1300 £ civaarinda para oduyorsunuz emin olun paraniz yanmasin biometrik kartlari posta ile ukb ye gonderiyorsunuz bildigim kadari ile

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: İngiliz pasaportu için
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2017 11:35 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6
Vize Türü:
Burcu: İkizler
Naturalisation certificate alınca yani törene katıldıktan sonra en kısa süre içerisinde
Naturalisation BRP Returns
PO Box 195
Bristol
BS20 1BT göndermen gerekiyor mutlaka içi görünmeyen ve 4 parçaya bölünmüş halde.

Kaynak
https://www.gov.uk/becoming-a-british-c ... p-ceremony

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz