Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 27 Nis 2017 20:29

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1791 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 180  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2016 13:52 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 116
Aldığı teşekkür: 27
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
marmaris73 yazdı:
slm arkadaslar 5 december da vatandaslik basurusu icin randevu aldim formu doldurdum fakat refer bolumde kafama takilan konus ilk referi profecionla ve 25 yasi ustu olmasi gerekiyor benim alisveris yaptigim buyuk turk supermarket var menejeri tanidik onu ilk referi yaparsam sorun cikarma bu konu ile ilgili yardimci olacak arkadaslar varsa sevinirim tskrll

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

şimdiden teşekkürler bilgilendiren arkadaşlara

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2016 18:08 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 37
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
Burcu: -
t&a yazdı:
Bu arada ustte bir yerde yanlış yazmışım. Son 3 yıldır birlikte yaşamanız depil sizin son 3 yıldır ingilterede yaşıyor olmanız kafi..

Bu ayrıntı için de çok teşekkür ederim t&a. Gerçekten çok önemli bir ayrıntı. Yani İngiliz eşle birlikte yaşamanız gerekmiyor, ingiliz eşin UK dışında da olabilir son 3 yılda. Asıl önemli olan vatandaşlık başvurusu yapan kişinin halen ingiliz eşle evli olması ve yine başvuruyu yapan kişinin son 3 yıldır UK de olması? Doğru mu anladım acaba?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2016 20:48 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 84
Vize Türü:
Burcu: İkizler
sunshine yazdı:
t&a yazdı:
Bu arada ustte bir yerde yanlış yazmışım. Son 3 yıldır birlikte yaşamanız depil sizin son 3 yıldır ingilterede yaşıyor olmanız kafi..

Bu ayrıntı için de çok teşekkür ederim t&a. Gerçekten çok önemli bir ayrıntı. Yani İngiliz eşle birlikte yaşamanız gerekmiyor, ingiliz eşin UK dışında da olabilir son 3 yılda. Asıl önemli olan vatandaşlık başvurusu yapan kişinin halen ingiliz eşle evli olması ve yine başvuruyu yapan kişinin son 3 yıldır UK de olması? Doğru mu anladım acaba?

ewett dogrudur hatta ve hatta ingiliz esden bosanmis olabilirsiniz ilr aldiktan sonara yanliz sizin uk disinda olmamziniz lazim en fazla yillda 90 gun kalabilirsiniz

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2016 12:48 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
refeer icin gereken ozellikler burda gerci forumda var link ben yinede baylasayim https://www.gov.uk/government/uploads/s ... ersons.pdf

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2016 13:19 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 37
Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü:
marmaris73 yazdı:
sunshine yazdı:
t&a yazdı:

ewett dogrudur hatta ve hatta ingiliz esden bosanmis olabilirsiniz ilr aldiktan sonara yanliz sizin uk disinda olmamziniz lazim en fazla yillda 90 gun kalabilirsiniz

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için marmaris73.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2016 17:05 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Aslan
Vatandaşlık başvurusu 13 Eylül de yapıldı Bio letter 23 te yollanmış 27 Sep de elimize geçiyor 28 Sep bio verildi ve approval icin halen bekleniyor.

Aynı durumda olan varmı?

Bu home office i anlamakta gerçekten güclük çekiyorum, ellerinin ayarı yok resmen, benden iki hafta sonra başvuranlara vatandaşlıkları geliyor bizimkinden bir ses yok, Kimisinin vatandaşlığını 3 günde yolluyorlar kimisininkini onayladıktan 20 gün sonra kişinin eline geçiyor.

Nasıl bir posta sitemidir anlamadım gitti resmen çile. cektirmek anlasilan . 3. class posta ile yolluyorlar resmen onaylanmis yazisini. Bir tracking bile yapacak link koymuyorlar . Anlamadigim postada yolda kaybolduysa yada farklı birşey olduysa nasil anlasilacak ? illa 6 ay bekletecekler walla bıktırdılar.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2016 14:24 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 1
Vize Türü:
Burcu: Aslan
nevergiveup yazdı:
Vatandaşlık başvurusu 13 Eylül de yapıldı Bio letter 23 te yollanmış 27 Sep de elimize geçiyor 28 Sep bio verildi ve approval icin halen bekleniyor.

Aynı durumda olan varmı?

Bu home office i anlamakta gerçekten güclük çekiyorum, ellerinin ayarı yok resmen, benden iki hafta sonra başvuranlara vatandaşlıkları geliyor bizimkinden bir ses yok, Kimisinin vatandaşlığını 3 günde yolluyorlar kimisininkini onayladıktan 20 gün sonra kişinin eline geçiyor.

Nasıl bir posta sitemidir anlamadım gitti resmen çile. cektirmek anlasilan . 3. class posta ile yolluyorlar resmen onaylanmis yazisini. Bir tracking bile yapacak link koymuyorlar . Anlamadigim postada yolda kaybolduysa yada farklı birşey olduysa nasil anlasilacak ? illa 6 ay bekletecekler walla bıktırdılar.

Son guncelleme,

Dun yazdim ya bugun onaylanip gelmis. Onaylanma tarihi 14 Sep , elime gecmesi 24 sep, 10 gun, herkese basarilar.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2016 23:35 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 6
Vize Türü:
Burcu: Oğlak
Tam olarak başvuru tarihi onaylama tarihi nedir

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2016 16:26 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 3
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü: Ankara anlaşması
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Vatandaşlık başvurusu icin irl yi aldıktan sonra ne kadar sure beklemek gerekiyor ? Yada alıktan sonra hemen başvuru yapabiliyormuyuz ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2016 19:57 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
duchessofnorthwest yazdı:
Vatandaşlık başvurusu icin irl yi aldıktan sonra ne kadar sure beklemek gerekiyor ? Yada alıktan sonra hemen başvuru yapabiliyormuyuz ?

12 ay beklemlisin

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1791 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 180  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: