Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 26 Mar 2017 12:55

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 19:37 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1229
Aldığı teşekkür: 1009
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Bilgilendirmeler için teşekkürler. Ayrıca pahalı olduğunu sizlerden duymuştum. Acil bir durum olursa diye öğrenmek istedim. Yoksa Türkiye'de olsam gideceğim özel poliklinik de belli doktor da.. Ancak uzunca bir süre burada olacağımdan sormak istedim..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 19:40 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 108
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
acil durumda 2 seçenek var, Direkt NHS acil servis veya çok acil değilse dişarda doktora görün acil randevu de, bana 16 pound 'a hemen ertesi güne randevu verdiler, 3 ay dayanacak geçici dolgu yaptırdım 18 pound da ona ödedim.. 3 ay sonra Türkiyede hepsini halletim..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 20:00 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4546
Aldığı teşekkür: 3048
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Arkadaşlar bugün yaşadıklarımı sonunda anlatma şansım oldu. Uzun yazmayı hiç sevmiyorum ve şuan yazının başındayım biraz da eriniyorum açıkçası ama neyse başlıyorum...

Biliyorsunuz benim ciğerlerle ilgili sorun var. GP hastaneye sevk etmişti. Hastane de daha büyük bir hastaneye sevk ediyor şimdi şubatta gidiyorum vs.. Her neyse..

Ayrıca hastane gp'me mektup yazdı ve beni community chest physio ya yönlendirmesini istemişti. They were going to teach me about chest clearing exercises.

Olay buradan sonra başlıyor ... Doktorum mektubu yazdıktan sonra ben GP'mi değiştirdim evimin dibine açılan yere taşıdım. Bu yüzden bu olay için 2 aydır randevu bekliyordum ve arayan olmamıştı en son geçen haftalarda aradılar ve bugün saat 2'ye randevu verdiler.. Adres ve telefon nosu da verdi bayan ..
Yanlız beni gizli numaradan aradı bu duruma da acaip sinir olmuş durumdayım.. Adres eski gp'min olduğu binaydı.. Neyse gittim bugün bina 3 katlı 3 katta da sormadığım kimse kalmadı herkese herşeye sordurdum yok yok yok... Böyle bir appointment da yok böyle bir bölüm de yok o binada...
Telefon numarasına gelince öyle bir numarada yok o bina da... Sadece 11 rakamlı telefon numaralarından bana verilen numaranın son numarası 9 mesela onlarda da aynı numara var sadece 6 onlarda.. dedim sanırım sabah ben yanlış yazdım telefonda uykuluydum... Baktık outpatients kısmı çıktım oraya tekrar kızcağız o kadar araştırdı ama yok ne adım var listede ne de haberi olan var.. 2 saat debelendim bulamadım. Bu randevum böylece yattı gitii...

Şimdi benim yeni randevum hastanemle 14 ocak'ta o tarihe kadar bu işlemden yine uzak kalacak gibiyim... 11 aralık da gp randevum var ona anlatacağım durumu be mektubu göstereceğim.. İnşallah o bana yeni bir randevu ayarlar nerede yapılıyorsa bu iş artık...

Öyle işte hem randevum yandı hem de sağa sola koşturmakla geçti öğleden sonra

Email : admin@ingiltereforumu.com

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 20:15 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 93
Aldığı teşekkür: 105
Vize Türü: spouse visa
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Yengeç
t&a slm

gecen sali hastane de ki randevuma gittim doktorum hastaneye gonderdi,,queens hospital romford daki yeni acilmis bir hastane ve inanilmaz buyuk ,ve doktor baya ilgilendi benimle basindan sagmadi gp deki gibi ben de sasirdim dogrusu,,ilk defa hastaneye gittim burda,

ama randevu konusuna gelince baya bir bekletiyorlar 1 ay garanti yani

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 07:50 
Forumvisa4UK - 6 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 6 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 640
Aldığı teşekkür: 604
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
T&a öncelikle geçmiş olsun...bugun kızım için eve bir hemşire gibi bişeydi galiba tam anlamadım geldi kızım 5yaşına gelene kadar uykusuyla kişilik gelişimiyle oyunuyla oyuncaklarıyla yedikleriyle içtiklikleriyle ilgileneceklermiş..onun için bir ambulans varmış..allah korusun gerektiği taktirde bi numara verdi..her perşembe beni center a çağırdı orada kızım diğer bebeklerle oynarken biz annelere de eğitim verilcek hatta dil kursu veren olcakmiş bana orada..bi form verdi doldurup yollayınca kızıma süt ve vitamin gelcekmiş sürekli...su kabı diş macunu diş fırçası falan verdi ( henüz böyle dişleri yok kızımım :) ) ben sevdim bu uygulamayı mesela kızım huysuz bi alışkanlık kazanırsa hemen arıcakmışım gelip yapmam gerekenleri falan anlatcaklarmış

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 10:27 
Kullanıcı avatarı

sny cok gecmis olsun. İnsallah ciddi bir sey degildir.
Anlatmak istersen dinleriz. Ysf bu arada senin adina da cok sevindim cok guzel hizmetlermis bunlar

Bu arada arkadaslar bugun aradilar dun kacirdigim randevuyla ilgili bende fircayi bastim. Cunku gizli numaradan ariyorlar. Ve dun o binada kimse bulamadi 2 saat kosturdum her her yere...

Neyse randevumu 3 aralik'a verdiler. Her yerim randevu oldu valla her gun bir sey offff

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 11:00 
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
t&a geçmiş olsun ne diyim ben de anlayamadım bu insanların randevu sistemi nasıl ne sekilde çalışıyor. Bu kadar mı yoğun da bir ay sonrasına randevu veriyorlar. Tamam hastaneleri temiz, görevlileri güleryüzlü çok güzel de ben doktora görünmek istediğimde görünemedikten sonra benim için çok da anlam ifade etmiyor. Yani Türkiye'de bu geç randevu sistemi ancak araştırma hastanesine gidersen böyle. Onun dışısnda devlet hastanesi ve ssk'da genel anlamda (doktor izinde değilse) kolaylıkla randevu bulabiliyorsun. Elbet birgün benim de yolum hastaneye düşecek. Allah hepimizin yardımcısı olsun diyim..
@Ysf gerçekten anne ve bebeklerine birçok olanak sağlayan bir sistem. Pozitif bir uygulama..
Sanırım İngilizler bu yüzden genç yaşta en az üç çocuk yapıyorlar :) burada kimi görsem öyle.. Yirmili yaşlarda üç çocuk nasıl olmuş, nasıl geçiniyorlar vallahi bir türlü anlam veremiyorum. Bebekken devlet destekliyor da bir gün gelecek bu çocuk büyüyecek, devlet çocuk 18 yaşına gelene kadar tam destek mi uyguluyor acaba.. Bu devirde 3 çocuk büyütmek, beslemek, ihtiyaçlarını karşılamak, hele ki yeni nesil öyle bizler gibi mülayim de değil, çok zor ve masraflı olmalı..
@SNY geçmiş olsun arkadaşım. Umarım daha iyicesindir..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 11:12 
Kullanıcı avatarı

Az once hastanedeki doktorumun bana ve gp ye yazdigi rapor elime gecti. Orada gunluk yasamimda zorluk cektigim ve bu yuzden freedom pass icin gp min destek olmasini istemis :))

Freedom pass bu arada disability yada mobilty sorunu olanlara verilen ucretsiz seyehat kartidir.

Bendekisi disability degil ama mobilty sorunu

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 13:13 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 93
Aldığı teşekkür: 105
Vize Türü: spouse visa
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Burcu: Yengeç
t&a ciddi bir sey deil tsk ederim..sadece kan aldilar ama ben de sasirdim o kadar ilgiye:)

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2013 14:15 
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
t&a hadi hayırlısı olsun bakalım.. Umarım alırsın ücretsiz seyahat kartını :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: