Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 16 Ağu 2017 21:45

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2013 18:37 
Forumvisa4UK - 6 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 6 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 640
Aldığı teşekkür: 604
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Kane bende getirdim bi çok ilaç çünkü artık hangi rahatsızlıkta alagı yukarı ne kullanılıyor biliyorum saglıkcı değilim ama babamdan ve kendimden tecrübelerim çok ama döz konusu 6aylık bebek olunca mecbursun bunların eline..randevu işi acaba yaşadığın yere göre yoğunluk mu değişiyor

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2013 18:52 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 108
Vize Türü:
evet randevu olayı kesinlikle yaşadığın bölgeye göre değişiyor sanırım ben şansıma yoğun olmayan bir yere düştüm, gerçi dediğim gibi çok çok mecbur kalmadıkça GP'ye gitmem..ben de daha hanımdan bir kere duymadım 1 hafta sonraya randevu alındığını, kendisi sık sık gider oraya,

çocuk işi sıkıntılı aman diyeyim organları pamuk gibi zaten, sen yinede doktordan vazgeçme, zaten çok yakında iyileşir eminim. bu öksürük neyin nesi anlamadım benim hanımda 3 ay çekti , meğersem çocukluktan geliyormuş ''whooping cough'' diyorlar hemen her ingiliz'de var bu hastalık.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2013 18:59 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
birde belirtmeden geçemeyeceğim, Dişlerinizde sıkıntı varsa hepsini yaptırın gelin, sakın ha yolunuz dişçiye düşmesin, o kadar söyleyeyim . bizdeki klinikler burayla kıyaslanamaz bile, aramızda abartmıyorum 50 yıl vardır herhalde ve de son derece pahalı. acil bir durumda randevu alabilirsen çok şanslısın.
aradığınızda şu çıkacaktır karşınıza ''booked, booked, booked'' başka bir cevap bilmiyorlar.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 15:07 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4595
Aldığı teşekkür: 3113
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
Nhs şaka gibisin ! Anlatacagim musait olunca !

Randevu mu aradim bulamiyorlar randvumu rezille ya

Ayrica birisi geldi eli kesilmis kanlar icinde resepsiyon hic bir sey yapamayacaklarini en yakin acile gitmesini soyledi. En yakin acil de 20 dk uzaklikta taksi ile

Zavalli adam ! Resepsiyon bile bu durum şaka gibi dimi diyor...
Turkiye de en azindan her yerde ozel hastane ve acil var ayrica kliniklerde yapiliyor bu isler. Ne rezil bir durum bu

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 15:29 
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Forumvisa4UK - 8 Yıldızlı Özel Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1235
Aldığı teşekkür: 1012
Vize Türü:
Ruh Hali: Melek
Burcu: Kova
Dişçileri araştırıyordum da.. 20'lik dişlerimden alttakileri ameliyatla aldırmıştım, üsttekiler de normal bir şekilde çıktılar dolayısıyla çektirmedim. Sanki çürüme durumu sözkonusu gibi. Türkiye'de baktırdığımda sorun yok şimdilik demişlerdi. Dişçilerin pahalı olduğunu dışişleri bakanlığı sayfası bile yazıyor, dişlerinizi yaptırın öyle yurtdışına gidin diye. Velhasıl benim merakım diş çekimi ücretleriyle ilgili bilgisi olan arkadaş var mı? NHS numarımı aldıktan sonra zorunlu kalırsam baktırmam gerekecek.. Malum tel tedavim sona ermediğinden çok da alakasız bir dişçiye görünmek istemiyorum..
Bu arada şu sayfayı buldum. Diyor ki, son 12 ayda bebeği olmuş olan ve hamile bayanlara ücretsiz diş kontrolü yapılıyormuş. Tabi bebek olduğunu ispatlayacak belge ile gitmek gerekliymiş. Bilgiler aşağıda mevcut: http://www.nhs.uk/NHSEngland/Healthcost ... costs.aspx

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 16:03 
Kullanıcı avatarı

Bununla ilgili ya mimura yada kane 1 yil kadar once falan bir yazi yazmisti. Dis cektirmenin acaip pahali oldugunu. Hc2 diye bir sey var bende esimden dolayi bende yararlaniyorum. İlaclar , dis tedavisi ve goz tedavisi hepsi bedava benim allahtan. Ama hic gitmedim dis ve goz icin. İlaclari aliyorum ama sukur bedavaya

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 16:14 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 199
Aldığı teşekkür: 417
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Engel diş tedavisi en ucuz nhs te. eğer nhs te randevu bulabiliyorsan tr deki fiyatlar gibi. ama hastane dışında nhs anlaşmalı polikinliklerde falan yaptırmaya kalkarsan ocağına incir ağacı dikerler.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 16:55 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Engel yazdı:
Dişçileri araştırıyordum da.. 20'lik dişlerimden alttakileri ameliyatla aldırmıştım, üsttekiler de normal bir şekilde çıktılar dolayısıyla çektirmedim. Sanki çürüme durumu sözkonusu gibi. Türkiye'de baktırdığımda sorun yok şimdilik demişlerdi. Dişçilerin pahalı olduğunu dışişleri bakanlığı sayfası bile yazıyor, dişlerinizi yaptırın öyle yurtdışına gidin diye. Velhasıl benim merakım diş çekimi ücretleriyle ilgili bilgisi olan arkadaş var mı? NHS numarımı aldıktan sonra zorunlu kalırsam baktırmam gerekecek.. Malum tel tedavim sona ermediğinden çok da alakasız bir dişçiye görünmek istemiyorum..
Bu arada şu sayfayı buldum. Diyor ki, son 12 ayda bebeği olmuş olan ve hamile bayanlara ücretsiz diş kontrolü yapılıyormuş. Tabi bebek olduğunu ispatlayacak belge ile gitmek gerekliymiş. Bilgiler aşağıda mevcut: http://www.nhs.uk/NHSEngland/Healthcost ... costs.aspx

yerinde olsam burdaki hiçbir dişçiye değil dişlerimi baktırmak mümkünse selam bile vermem......

bizim beşiktaş mahalle dişçisi bile bunlardan iyidir o kadar yani. hele bide NHS , hiç haberleri seyredip

gazete okuyormusun? 20'lik falan tanımaz hepsini çeker alır :shock:

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 17:07 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
t&a yazdı:
Bununla ilgili ya mimura yada kane 1 yil kadar once falan bir yazi yazmisti. Dis cektirmenin acaip pahali oldugunu. Hc2 diye bir sey var bende esimden dolayi bende yararlaniyorum. İlaclar , dis tedavisi ve goz tedavisi hepsi bedava benim allahtan. Ama hic gitmedim dis ve goz icin. İlaclari aliyorum ama sukur bedavaya

benim türkiyedeki doktoruma ingiltereden geçen yıl 152 hasta gelmiş, ingilizlerin kendileri bile dişlerini başka ülkelerde yaptırıyorlar. bir tanesi ziyaretçi defterine yazmış , eğer ben bu kadar diş tedavimi ingilterede yaptırmış olsam bana yeni bir ev fiyatına bana mal olurdu, (abartmış biraz tabii)

onuda geçtik burda teknoloji yok , benim dişçim lazerle kesti çıkardı çürükleri hiç bir uyuşturma yok, bir gram acı bile yok, burda öyle birşey desen hemen 500 pound extra derler eminim..

ben küçük bir geçici dolguya 20 pound ödedim..

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2013 17:09 
Kullanıcı avatarı

Aynen kardes istanbulda bir yeni hastane zinciri var sadece dis isi yapiyorlar onlar muhtesem ben inanilmaz hayran kalmistim ve cok ucuxdu ve aynen dedigin gibi yabancilar vardi musteri

Firmanin slogani diş bizim işimiz
Firmanin adini hatirlamayamadim ama cok memnundum cokda ucuzdu

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: