Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 May 2019 04:58

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 May 2019 10:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Terazi
Merhaba,
Yakın zamanda Londra'ya dil okuluna geliyorum ve çalışma iznim olmayacak, 2 ay sonra da Ankara Anlaşmasına başvuracağım, Londra'ya gelir gelmez iş bulmam gerekecek çünkü param çok kısıtlı, akabindeki Ankara anlaşması vizesi için masrafları bile karşılayamayacak kadar düşük bir bütçem var.
En azından bu sürece kadar iş bulma olasılığı nedir Londra'da? Nerelerden iş bakmamı önerirsiniz? Başlangıçta birkaç ay çalışabileceğim yerler olabilir önemli olan geçimimi sağlayabilmem, Teşekkürler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 May 2019 15:44 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü:
biraz daha para biriktirip gelmeni öneririm.. kaçak çalışmak, iş bulmak kolay değil, kaldı ki ankara antlaşması yaptığında da sadece kendi işini yapabileceksin, herhangi bir şirket seni işçi olarak çalıştıramayacak. umarım kendi yaptığın iş kazançlı bir iştir.. zor bir karar umarım başarabilirsin.

facebook gruplarına bir bak derim, orda kalacak yer veren de veren türk restorantları ilan atıyor arada. hepsi genelde çalışma vizesi olan kişileri arıyor ama belki şansın yaver gider birilerini bulabilirsin.. bulduğun takdirde de her anlamda sömürülmeye kendini hazırla deri, çok kötü hikayeler duydum ben açıkçası..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 May 2019 19:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
yenigocmen yazdı:
biraz daha para biriktirip gelmeni öneririm.. kaçak çalışmak, iş bulmak kolay değil, kaldı ki ankara antlaşması yaptığında da sadece kendi işini yapabileceksin, herhangi bir şirket seni işçi olarak çalıştıramayacak. umarım kendi yaptığın iş kazançlı bir iştir.. zor bir karar umarım başarabilirsin.

facebook gruplarına bir bak derim, orda kalacak yer veren de veren türk restorantları ilan atıyor arada. hepsi genelde çalışma vizesi olan kişileri arıyor ama belki şansın yaver gider birilerini bulabilirsin.. bulduğun takdirde de her anlamda sömürülmeye kendini hazırla deri, çok kötü hikayeler duydum ben açıkçası..

Söylediklerin gayet anlaşılır ama bir var ki Türkiye'de çalışıp para biriktirmek çok zor, Londra'da birkaç ay yaşamak için Türkiye'de çalışıp para biriktirmek en birkaç yıl gerektirir eğer Doktor, Müh. falan değilsek, kaldı ki tüm uğraşlarıma karşın iş bulamıyorum, Londra'ya yerleşmek istememin sebebi de bu açıkcası

Herhangi bir iş planım yada iş modelim henüz yok, fikrin varsa çok iyi olur

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz