Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 08 Ara 2019 15:21

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2525 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019 09:45 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Aslan
Merhaba arkadaşlar ankara anlaşması ile aralık ayın içinde ingiltereye gideceğim. İşsizlik maaşına başvurdum vekalet ile paranın ptt den çekilebilceği söylendi.6 aylık işsizlik maaşının 2 ayına burda olacağım için çekicem.Ancak işkurdaki bir personel yurt dışına çıktığım zaman mutlaka bir dilekçe bırakmamı söyledi.İşkur yurt dışında olduğumu fark ederse burada olmadan alınan maaşların faizi ile beraber ödememi söyledi.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı? neden hakkım olan maaşı almakta sıkıntı çekiyorum.Sonuçta Çoluk çocuk eş türkiyede olacak.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2019 15:29 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: -
Merhabalar,

Birkaç gün önce Ankara anlaşması vize başvurumdan olumlu sonuç aldım. Ancak evli olmadığımız dependant'ıma vize çıkmadı. İki sebep gösterildi. Birincisi, başvuru esnasında ilişkimizin sürdüğüne ikna olmamışlar. İkincisi, evlilik ya da civil partnership benzeri bir ilişki içinde birlikte yaşadığımıza ikna olmamışlar.

5 yıldır birlikteyiz ama birlikte yaşamıyoruz, ailelerimizle kalıyoruz. Başvuruya 5 yıldan fotoğraflar koyduk, ikişer birlikte seyahat bileti, ikişer de birlikte katıldığımız etkinlik bileti koyduk.

Bu durumda ne yapmamız gerek bilmiyoruz. Adminstrative review istemek işe yaramayacak sanırım. Hızlıca yeniden başvurmak istiyoruz. Ek belge olarak ne sunabiliriz? Başvurunun ikna edici olması için neler önerirsiniz?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2019 15:53 
Kullanıcı avatarı
evli olmayan dependentlar icin, en az 2 yiL birlikte yasamis olma sarti var kardess, birlikte yasamadiysaniz sizin is oLmazz.birlikte yasamis ciftler kira kontrati, faturalar, ortak banka hesaplari, ayni adrese gelmis MektupLLar falan sunarak vise aliyorrr

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2019 07:27 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: Başvuru Hazırlığında
Ruh Hali: Heyecanlı
Burcu: Akrep
Arkadaşlar selam herkese ,Ankara anlaşması vizemi aldım bana yazılan sureler arasında 1 ay içinde ülkeye girmem lazım ,ben bu süreyi 2 veya 3 ay ertelemem mümkün mü ,daha önce bu şekilde erteleyenler oldumu vede uzatma vizelerinde problem olur mu sizce ,teşekkürler .

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2019 11:23 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Burcu: Koç
Merhaba,
Size 1 aylik vize verilmis olmasi lazim. Bu 1 aylik vizeniz ile gelip asil BRP'nizi (oturum kartinizi) almaniz lazim Ingiltere'den. Bu 1 aylik vizenizin tarihi bitmeden gelmelisiniz, uzamasi diye bir sey sozkonusu degil.
Kolay gelsin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2525 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: