Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 29 Eki 2020 08:26

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2020 15:05 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
Merhaba, biz 2 arkadaş ortak olarak Türkiye'de 2 yıldır yaptığımız işi İngiltere'de devam etmek istiyoruz. Tüm evraklarımız ve dosyalarımız hazır fakar online başvuruda kafamıza takılan bir yer var. Online başvuruda People financially dependent on you? yes diyerek vize işlemine diğer ortak için https://www.visa4uk.fco.gov.uk/Account/Register üzerinden mi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Yoksa ikimizinde ayrı ayrı mı başvuru yapması gerekiyor. Ortak başvuru hakkında malesef neredeyse hiç bilgi mevcut değil. Bütün evrakları topladık ama bu kısımda takıldık kaldık malesef. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2020 16:16 
Kullanıcı avatarı
erdemcan yazdı:
Merhaba, biz 2 arkadaş ortak olarak Türkiye'de 2 yıldır yaptığımız işi İngiltere'de devam etmek istiyoruz. Tüm evraklarımız ve dosyalarımız hazır fakar online başvuruda kafamıza takılan bir yer var. Online başvuruda People financially dependent on you? yes diyerek vize işlemine diğer ortak için https://www.visa4uk.fco.gov.uk/Account/Register üzerinden mi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Yoksa ikimizinde ayrı ayrı mı başvuru yapması gerekiyor. Ortak başvuru hakkında malesef neredeyse hiç bilgi mevcut değil. Bütün evrakları topladık ama bu kısımda takıldık kaldık malesef. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Ben de bu sorunun yanıtını arıyorum. Up niyetine.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2020 14:50 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: İkizler
Misafir yazdı:
erdemcan yazdı:

Ben de bu sorunun yanıtını arıyorum. Up niyetine.

Başvuruyu bireysel yapıp iş planınızda her iki ortaktan da bahsetmeniz gerekiyor. Ortakların özellikleri şirket içinde hangi görevleri üstlenecekleri gibi. Randevuyu da arka arkaya aynı gün alıp gittiğiniz zaman ortak başvuru yapacağınızı belirtmeniz gerekiyormuş. Daha önceki yıllarda böyle yapan biri bana anlattı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: