Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 27 Oca 2021 03:49

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4697 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 470  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 21:07 
Forumvisa4uk Süper Üye 4. Kademe
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2159
Aldığı teşekkür: 1369
Vize Durumu: Var
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
onu hangi tarihte yazmışım bilmiyorum ama daha sonraki yazılarımızda 2.5 olarak yazdık yana gelişi güzel yazmışımdır 3 diye. ama rakam 2.5 katı evet ve 16.000 eklenecek üstüne

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 21:19 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 216
Aldığı teşekkür: 199
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Anladım t&a Allah herkesin yardımcısı olsun!Zira çok zor bir süreç.Sitede durumlarını paylaşarak bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Çok yararlı bir site olduğunu düşünüyorum.Yazdıklarıma cevap yazdığın için sanada teşekkürler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 22:05 
Kullanıcı avatarı

ocean yazdı:
Anladım t&a Allah herkesin yardımcısı olsun!Zira çok zor bir süreç.Sitede durumlarını paylaşarak bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Çok yararlı bir site olduğunu düşünüyorum.Yazdıklarıma cevap yazdığın için sanada teşekkürler.

rica ederim ocean ve teşekkür ederim.
her zaman burada yanınızdayız.. Siz başvurunuzu yaptınız mı durumunuz nedir acaba ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 22:41 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Biz başvurumuzu yapmadık daha.Herkes başka birşey söyledi dolayısıylada kafamız çok karıştı.Hergün araştırdıkça okudukça yeni birşey öğreniyoruz.İngilizcemin seviyesi tavan yaptı yazılanları okuya okuya.Sınavı geçtim,bankaya parada koydum.Ama şimdide bu para yetmez diyorlar.Eşim full time çalışıyor ama istedikleri yıllık geliri karşılamıyor maaşı.Dolayısıyla işin içinden çıkamıyoruz.Ek iş bulup çalışmaktan başka çaresi yok anlayacağın.Kimbilir daha ne kadar ayrı kalacağız??Moralim çok bozuk akşam akşam seninde canını sıkmak istemem ama elde değil bozuluyor insanın morali çok.Turist vizesine başvur yanına ziyarete git red almazsın dediler ama bazı yazılarda ziyaretçi vizesine başvurup red alan sorada yerleşim vizesine başvurduğunda bu red yüzünden yine red alan insanlar olduğunu da okudum.Ne yapacağız bilemiyorum ben???

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 22:51 
Kullanıcı avatarı

ocean yazdı:
Biz başvurumuzu yapmadık daha.Herkes başka birşey söyledi dolayısıylada kafamız çok karıştı.Hergün araştırdıkça okudukça yeni birşey öğreniyoruz.İngilizcemin seviyesi tavan yaptı yazılanları okuya okuya.Sınavı geçtim,bankaya parada koydum.Ama şimdide bu para yetmez diyorlar.Eşim full time çalışıyor ama istedikleri yıllık geliri karşılamıyor maaşı.Dolayısıyla işin içinden çıkamıyoruz.Ek iş bulup çalışmaktan başka çaresi yok anlayacağın.Kimbilir daha ne kadar ayrı kalacağız??Moralim çok bozuk akşam akşam seninde canını sıkmak istemem ama elde değil bozuluyor insanın morali çok.Turist vizesine başvur yanına ziyarete git red almazsın dediler ama bazı yazılarda ziyaretçi vizesine başvurup red alan sorada yerleşim vizesine başvurduğunda bu red yüzünden yine red alan insanlar olduğunu da okudum.Ne yapacağız bilemiyorum ben???

Merhaba ocean öncelikle sakin olmalısın ve sakın acele etmeyiniz. Bu araştırma olayını çok iyi yapmışsın ve hata yaparak aylar ve para kaybetmekten kendizini koruyorsun...

Ayrıca canımı sıktığında yok merak etme. Bizde diğer arkadaşlarla birlikte sizin için elimizden geldiğince destek olmak ve yanınızda olmak isteriz. Yeter ki siz bize açıklayın durumunuzu...

Durumunuzdan bahsetmek istermisin...

Ne zaman tanıştınız , evli misiniz şuanda , evraklar olarak neler hazırladınız varmı şuan bir evrak listeniz, eşiniz maddi kısımda ne kadarda takılıyor ...

bu arada turist vizesinden alacağınız ret kesinlikle yerleşim vizenizi etkilemez etkileyemez hiç alakaları bile yok. Ben 3 turist vizesi reddinden sonra ki yerleşim vizesi başvurumda 58. günde vizemi almıştım...

Ayrıca senin bankaya para koymana hiç gerek yok arkadaşım. Bende başvururken ne çalışıyordum nede banka hesaplarımı verdim. hiç birisini vermedim. tamamen eşinle alakalı olay seninle hiç alakası yok...

Ayrıca bridgevisa yetkilisi Fatma hanıma da bir ulaşsın eşiniz isterseniz ofisine gidip görüşebilir ücretsiz olarak...

Sen yazdıkça bizde ona göre sana yönlendirme yaparız arkadaşım...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 23:06 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Eşimle 4 yıl önce tanıştık.Birbirimizi çok severek evlendik biz.Bir sürü evrak hazırlıyoruz resimler,balayı uçak bileti,balayı otel rezarvasyonu,.3 yıllık skype görüşmelerinin print screeni,eşimin işyerinde aldığı yazı,P60,Pay slipleri,İşyeriyle olan kontratı,birbirimize yazdığımız mektuplar,Evinin büyük ve uygun olduğunu gösteren belgeyide alacak.Davetiyemize kadar koymayı düşünüyorumda.Aynen dediğin gibi hazırlıksız başvurup sonra ağlamak istemiyorum.İnsanlar yeri geliyor başvuru sonrası 3 ay bekliyor.Birde sonuç negatif olunca yaşadıkları yıkımı ancak yaşayan anlar bence.Çok teşekkür ederim doğru düşündüğümü bir kere daha anlamış oldum.Eksiksiz başvurmayı istemekle hata yapmamışım ben.Ama eşimi çok özlüyorum.Gerçekten birbirini seven insanların ayrı düşmesi çok acı birşey...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 23:22 
Kullanıcı avatarı

ocean yazdı:
Eşimle 4 yıl önce tanıştık.Birbirimizi çok severek evlendik biz.Bir sürü evrak hazırlıyoruz resimler,balayı uçak bileti,balayı otel rezarvasyonu,.3 yıllık skype görüşmelerinin print screeni,eşimin işyerinde aldığı yazı,P60,Pay slipleri,İşyeriyle olan kontratı,birbirimize yazdığımız mektuplar,Evinin büyük ve uygun olduğunu gösteren belgeyide alacak.Davetiyemize kadar koymayı düşünüyorumda.Aynen dediğin gibi hazırlıksız başvurup sonra ağlamak istemiyorum.İnsanlar yeri geliyor başvuru sonrası 3 ay bekliyor.Birde sonuç negatif olunca yaşadıkları yıkımı ancak yaşayan anlar bence.Çok teşekkür ederim doğru düşündüğümü bir kere daha anlamış oldum.Eksiksiz başvurmayı istemekle hata yapmamışım ben.Ama eşimi çok özlüyorum.Gerçekten birbirini seven insanların ayrı düşmesi çok acı birşey...

aynen ocean çok haklısın ama buda bir nevi test resmen. Yazdığın belgeler bence çok iyi ilişki kanıtından kesin geçersin gibi gözüküyor. Dil sertifikası da var. Evle ilgili belgeyide ekliyormuşsunuz..
Geriye dediğin gibi finansal durum kalıyor.
Ondan emin olmadan asla başvurmayın. hem paranız hem zamanınız gider...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 23:26 
Site Müdavimi
Site Müdavimi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 102
Vize Türü:
ocean durumunu acikladigin icin cok tesekkurler.. finansal durum disinda bir sorun gozukmuyor. t&a arkadasima kesinlikle katiliyorum.. en ufak bir sebepten bile red alabiliyor insanlar. finansal durumu tamamen hallettikten sonra basvurmakta yarar var.. kolay gelsin simdiden allah yolunuzu acik etsin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 23:35 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
İlişkimizin gerçek olduğunu saatlerce süren skype görüşmelerimizi görünce anlayacaklardır zaten.Ben daha önce yurt dışında öğrenci olarak bulundum.İngilizcem fena değildir.Bu kadar çok şeyi anlamaya çalışırkende tazeledim tabi bilgilerimi.Test ediliyoruz doğru ama bu daha önce geçtiğim testlerin hepsinden daha zormuş anladım.Ama ben kolay pes eden bir insan olmadım hiçbirzaman ve olmayacağımda...Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah sizden razı olsun bana güç verdiniz tekrar.Eşimin yanına gittiğimdede yeniden doğacağım!

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 23:44 
Kullanıcı avatarı

ocean yazdı:
İlişkimizin gerçek olduğunu saatlerce süren skype görüşmelerimizi görünce anlayacaklardır zaten.Ben daha önce yurt dışında öğrenci olarak bulundum.İngilizcem fena değildir.Bu kadar çok şeyi anlamaya çalışırkende tazeledim tabi bilgilerimi.Test ediliyoruz doğru ama bu daha önce geçtiğim testlerin hepsinden daha zormuş anladım.Ama ben kolay pes eden bir insan olmadım hiçbirzaman ve olmayacağımda...Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah sizden razı olsun bana güç verdiniz tekrar.Eşimin yanına gittiğimdede yeniden doğacağım!

merak etme ocean birbirini seven 2 kişiyi ayrı tutamazlar er geç çözülecek her halükarda.

finansal durumla ilgili kısımları istersen fatma hanıma mail atarakda sorabilirsin bu arada

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4697 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 470  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: