Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 11 Ağu 2020 18:48

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4673 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 468  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2013 12:04 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 14
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Çılgın
Burcu: Yengeç
hayırlısı

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2013 17:40 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 15
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: -
Merhaba,

Ben vize başvurusunda bulunurken sadece facebook ve skype konuşmalarını verdim. Printscreen yaparak hiç word e yapıştırmadan resim gibi çıktı aldım (skype için bir sayfada 2 resim, facebook içinse 4 resim). Bu arada hepsi renkliydi, tarih ve konuşma sürelerini de çıktı aldıktan sonra highlight yaptım. Eşim email ve telefon mesajlarını eklemeye gerek görmedi, sonuçta diğerleri de ilişkimizi kanıtlayacak nitelikte dedi. Ama ben telefondaki mesajları da önceden hazırlamıştım ne olur ne olmaz diye. Yukarıda bahsedilen programı bilmiyorum, benim kullandıklarım SMS Backup+ ve SMS Backup & Restore du. Bu programlar telefonunuzda ne kadar mesaj varsa hepsini email adresinize kaydediyor. Yine printscreen yaparak çıktı alabilirsiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2013 18:29 
Forumvisa4uk Süper Üye 4. Kademe
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2156
Aldığı teşekkür: 1367
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Oğlak
mrd yazdı:
Merhaba,

Ben vize başvurusunda bulunurken sadece facebook ve skype konuşmalarını verdim. Printscreen yaparak hiç word e yapıştırmadan resim gibi çıktı aldım (skype için bir sayfada 2 resim, facebook içinse 4 resim). Bu arada hepsi renkliydi, tarih ve konuşma sürelerini de çıktı aldıktan sonra highlight yaptım. Eşim email ve telefon mesajlarını eklemeye gerek görmedi, sonuçta diğerleri de ilişkimizi kanıtlayacak nitelikte dedi. Ama ben telefondaki mesajları da önceden hazırlamıştım ne olur ne olmaz diye. Yukarıda bahsedilen programı bilmiyorum, benim kullandıklarım SMS Backup+ ve SMS Backup & Restore du. Bu programlar telefonunuzda ne kadar mesaj varsa hepsini email adresinize kaydediyor. Yine printscreen yaparak çıktı alabilirsiniz.

mrd güzel düşünmüşsün arkadaşım ama keşke emaillerinizden de verseydiniz ve fotoğrafta biraz daha çok verebilirdiniz bence farklı günlerde çekilmiş siz gezerken falan ve düğün fotoları vs gibi...

Birde smsleri göndermene gerek olmazdı aslında onun yerine telefon şirketinden gönderdiğin sms ve telefon konuşmalarının vs. yer aldığı dökümleri isteseydin daha iyi olurdu ...

smsleri emaile atıyorya orada değiştirebilme şansın var yazılanları bu yüzden pek inandırıcılığı olmaz diye öyle diyorum...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2013 19:19 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 15
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
Skype ta her gün en az bir saatlik konuşmalarımız ve gün içerisinde de facebook tan hemen hemen her gün yazışmamız vardı, bu yüzden eşim hiç gerek yok dedi. Verdiğimiz fotoğraflarda hep farklı yer ve zamanlardan; onun ailesiyle, benim arkadaşlarım ve ailemle, düğünden de ikmizin ailesiyle olan resimler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2013 10:33 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 124
Vize Türü:
Ruh Hali: Meşgul
Burcu: Boğa
Merhabalar , bende başvuru yaparken Haziran 2012 başvuru yapmıştım. Facebook çıktıları vermiştim 110 sayfa.bunların bir cogu mesaj lasmalarimiz, geri kalanı foto yorumları, durum bildirimleri. Bunları ben teker teker prime screenn yaptım normal bir sayfaya kopyaladım. Çıktı almıştım. Sonra esim lyca kullanıyor ingilterede orda postaneye parayatirip eve çıktı istemişti. Hangi tarihler arasında istiyorsa. Ve nikah, Nisan , tatil de çekilmiş özellikle aile ile dikkat edin ! 150 adet fotograf vermiştim. Ki beni
Esim daha evvel den boşanmış ti biz esim boşandıktan 1 hafta sonra nisanlandikk. Altın faturalarımı ekledim. Esim orada ev sahibinden kira sözleşmesi yapmıştı. Ve eb sahibinden benim oraya geldigimde orda yasamamın her hangi bir sıkıntı yaratmayacahina dair yazı. Esim belediyeye gidip evinin ölçümlerinin yapılmasını istemişti. İngterede bu belgeye pir. Belgesi diyorlar. Ev de kaç kisinin yaşayacağına dair kullanışlı olup olmdigini kanıtlamak ıin adamlar geliyor evin ölçümlerini yapıp foto çekip bir belge hazırlıyor on bes gunü buluyor gelmesi 100 pound vermişti esim. Bunlarla ilgili sıkıntı yasamadım ama bende gelir ile ilgili yasamıştım. Sahte demislerdi evragimaa ama şükür mahkemeye gitmeden itirazda vizemi aldım.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2013 17:56 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 14
Vize Türü:
Ruh Hali: Çılgın
Burcu: Yengeç
arkadaşlar şuan işssiz olmak bir dezavantaj sağlarmı ben gemi adamıyım sürekli çalışmıyorum ihtiyacım oldukca denize gidiyorum . ayrıca aile ile fotoğraf neden istiyorlar örneğin benim ailem istemediyse evliliğimi buna nasıl karışabilir vize memurları ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2013 18:06 
Kullanıcı avatarı

İssiz olmak dezavantaj degil hatta onun hic bir etkisi bile yok. Aile resmi vermek kisiye bagli. Ben issizken ve aile resmi vermeden aldim vizemi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 20:00 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 216
Aldığı teşekkür: 199
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
t&a merhaba sana birşey danışmak istiyorum.Bu 18.600 pound luk gelirden az kazananlar için bir yazdığın bir yazı ilgimi çekti.Aradaki farkı 3'le çarpınca ve hesabında bu tutarı 6 ay tutunca sorun ortadan kalkıyormu gerçekten.Benim danıştığım herkes şu formulü söyledi tutması gereken 18 600 lük gelirden kişinin maaşı çıkartılıyor.Aradaki fark 2.5 la çarpılıyor üzerine 16.000 pound ekleniyor.toplanan rakkam bankanda göstermen gereken rakkam oluyor.Şimdi kafam karıştı hangisi doğru???

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 20:14 
Kullanıcı avatarı

ocean yazdı:
t&a merhaba sana birşey danışmak istiyorum.Bu 18.600 pound luk gelirden az kazananlar için bir yazdığın bir yazı ilgimi çekti.Aradaki farkı 3'le çarpınca ve hesabında bu tutarı 6 ay tutunca sorun ortadan kalkıyormu gerçekten.Benim danıştığım herkes şu formulü söyledi tutması gereken 18 600 lük gelirden kişinin maaşı çıkartılıyor.Aradaki fark 2.5 la çarpılıyor üzerine 16.000 pound ekleniyor.toplanan rakkam bankanda göstermen gereken rakkam oluyor.Şimdi kafam karıştı hangisi doğru???

@ocean merhaba yorumu yanlış yere yazdığın için yorumunu bu sayfaya taşımak zorunda kaldım. 3 ile çarpmıyorsun 2.5 ile çarpıyorsun ve benim dediğimle senin dediğin birebir aynı. Fark nerede ben anlayamadım...

yıllık maaşını 18.600 den çıkartıp kalan farkı 2.5 ile çarpıp üstünede 16.000 ekliyorsun. Bu paranın en az 6 ay banka hesabında olması lazım...

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2013 20:29 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 216
Aldığı teşekkür: 199
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Kusuruma bakma daha sitede yeniyim.Yeri karıştırdım biraz:))Ama alttada senin yazını alıntı olarak koyacağımki neden böyle anladığımı açıklar sanırım.
(bu arada 17.000 yıllık malesef yeterli olmuyor. yıllık 18600 olması gerekiyor. Ama bunun da yolu var sanorım maaşıyla aradaki farkın 3 katını banka hesabında gösterir ve o paranın kaynağını kanıtlar ve kullanma hakkı olduğunu belirtirse bu sorunu çözebilirsiniz..)Demişsin

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4673 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 468  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 77 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: