Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 25 Oca 2020 20:05

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019 19:45 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Settlement
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Normal vizeye başvurduk beni danışmanım o şekilde yönlendirdi. Genellikle 5 hafta içerisinde çıkabiliyor boş yere para vermeyin dedi yoksa bu süreç hiç çekilmezmiş çok pişmanız hızlı başvuru yapmadığımız için. Geçmiş senelerde yakınlarım 1 ay içerisinde vizelerini almışlardı. Biz eşimle temmuz ayında evlendik, 6 senedir birlikteyiz. 2 ay içerisinde evrakları toparladık bayram araya girince eylülde başvurabildik. Başta çok rahattım ama gün geçtikçe beklemek o kadar zorlaşıyorki böyle bir platformu görmek biraz olsun insanı rahatlattı.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019 21:31 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: Sonuçlanmasını Bekliyor
Burcu: İkizler
Evet bende onun pismanligini yasiyorum keske hizli basvuru yapsaydim benim avukatimda ayni sekilde yonlendirdi ama beklemek cok zor birde sistem degismis birde scannin hub tan birdaha tarattik evraklari yani insallah 12 haftayi gecmez sacma bir sebepten red vermezler umarim hepimiz icin hayirlisi olsun lonrayadami yasiyacaksiniz

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 06:50 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Danışman scanning huba yükleyerek başvuru yaptı ama sonra öğrendimki tls de ücret karşılığı yapıyormuş. Biz yeni sistem yüzünden danışmanla başvurmak istedik aslında bayram öncesi evraklarımız hazırdı sonra danışman tatile gidince başvurumuz eylülde gerçekleşti. 2 hafta önce işlem görmeye başladı maili geldi Sheffield’dan. Yani başvurudan 1 ay sonra. Danışman mail geç gelmiş ama bio tarihini baz alırlar merak etmeyin dedi. Başka vizesini alan oldumu diye sordum danışmana priority visa yapan bir danışanı o hafta yani 4 hafta içerisinde almış vizesini. O kadar vize ücreti ve danışman ücreti ödedik ama priority visa ihtiyacı hissettirmedi en başta vize danışmanımız. Ama iş işten geçti böylesi hayırlısıymış diye düşünmek gerek. Hepimiz için en kısa süre içerisinde güzel sonuçları almayı temenni ediyorum. Biz londra’da yaşayacağız sizler de mi?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 07:07 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Evet bizde londrada yasiyacagiz umarim hersey iyi gecer ve aliriz vizemizi gercekten cok sitresli bir bekleyis hele son gunler bitmek bilmiyor bizim avukat ta londrada muhammet cankiran ismi londrada ne is yapmayi dusunuyorsun ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 07:41 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

İletişim mezunuyum marketing alanında tecrübem var yine o alanda devam etmek istiyorum. Scanning huba yüklendiğini nasıl bilmiyor avukatınız ona çok şaşırdım birde londra’daymış kendisi. Yanlış anlamayın bizim danışmanında hataları oldu zaten danışmanla çalıştığımada pişmanım ilk başvuru biraz böyle oldu 2.5 sene sonrası için tecrübelendik hepimiz. Turist veya öğrenci vizesi almaya benzemiyormuş.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 07:55 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Ya hic sorma 9 agustosta bio ya girdim biz onle basvuru yaparken avukat evraklarin shefiel daki adresi vermis sistem 31 temmuzda degismis sistem bizim avukatta shefielda yollamis bana soyledigi bu bizim orjinal evraklar geri gelmedi sonra basvurudan 50 gun sonra su e postayi aldim :
UKVI is pleased to confirm receipt of your visa application for settlement.

We are sending this email because we have not received your UK sponsor supporting documentation.

PLEASE NOTE: UKVI is unable to consider your application without these documents.

Please ensure that you or your UK sponsor submits the documentation as follows:

We have introduced the Assisted Scanning Settlement service that means, for an additional fee, documents can be sent by you, your sponsor, agent or representative, by post to the SCANNING HUB in the UK at the address set out below, along with the Payment Confirmation, Document Checklist and Declaration. If you have applied through Access UK, the document checklist is now included as part of the application process and this must be completed and included in the documents posted to the scanning hub.
Please send your supporting documents to:
TLScontact UK Settlement Scanning Hub,
Exhibition House,
Suite 18,
Ground Floor,
Addison Bridge Pl,
London
W14 8XP.

For alternative options please visit the TLScontact website - https://uk.tlscontact.com/

If we do not receive your supporting documents within 10 working days your application will be processed based on the information provided in the Visa Application Form.

No further request for your supporting documentation will be issued.

With all correspondence please ensure you quote the above GWF reference number.

Yours sincerely,

UK Decision Making Centre

This is an automated message - please do not respond to this email address as incoming mail is not answered. UKVI contact details can be found at www.gov.uk/contact-ukvi-outside-uk

This email is intended for the addressee(s) only. All messages sent and received by the Foreign & Commonwealth Office may be monitored in line with relevant UK legislation
available at https://www.gov.uk/government/organisat ... on-charter

Yani diyorki e mailde basvurunuzdan memnun olduk ama sponsor evrkalarini almadik orda iste nasil yapilacagini yazmis 10 is gunu icinde yollayin diye yazmislar bu evraklar olmadan dusunulemez diye avukati aradi esim ben hemen irtibata gectim bana soyledikleri sistem degismis ama bizim onle basvuruda shefieldakj adrese yollanmasi gerektigi yaziyordu tekrar scanning hubta tarattik allahtan avukatin asistani evraklari scan yapmis pc ye yuklemis ordan tekrar cikti alip yollamislar ama garip olan sey orjinal dokumanlari shefielda kaldi geri yollamadilar ama bizden taratmamizi istediler bu kafama takildi birde bir yabanci forumda okudum ayni mesaj yukleyenlerede otomatik gitmis bir karisiklik var insallah bu sistem degisikligi uzatmaz vize sonuclanmasini benimki bu sekilde oldu bende insaat muhendisiyim kendi alanimda calismak istiyorum ama iste dil seviyesini biraz gelistirmem lazim deneyimim var sektorun cogunda bulundum ve 5 yillik muhendisim ama iste gel gorki burdaki cv hic bir halta yaramiyor ama ordaki yasam standartlari turkiyedeki yasadigimiz standartlardan 100 kat daha iyi olacak umarim sansimiz yaver gider ve seytanin bacagini kirariz o mutlu sona ulasiriz bu arada ben hatayda yasiyorum ama maras afsinliyim siz nerden ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 13:58 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Erdal89 İçinizi ferah tutun evraklarınızı eksiksiz verdiyseniz öyle yada böyle vizenizi alacaksınız. Böyle durumlarla hepimiz karşılaşabiliriz kendimizde bu hatayı yapabiliriz her işte vardır bir hayır demek gerek. Ben İstanbul’da yaşıyorum benim eşimde inşaat mühendisi. Mesleğiniz çok güzel kendinize güvenirseniz her yerde rahatça iş bulabilirsiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 16:41 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Cok tesekur ederim umarim hersey iyi gider bir gelisme olursa burdan paylasacagim bu gun 50. İs gunu 70 gun oldu biodan itibaren eger bir gelisme yasarsaniz guncelleyin sabirla bekliyoruz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019 16:42 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Suzunoglu yazdı:
Erdal89 İçinizi ferah tutun evraklarınızı eksiksiz verdiyseniz öyle yada böyle vizenizi alacaksınız. Böyle durumlarla hepimiz karşılaşabiliriz kendimizde bu hatayı yapabiliriz her işte vardır bir hayır demek gerek. Ben İstanbul’da yaşıyorum benim eşimde inşaat mühendisi. Mesleğiniz çok güzel kendinize güvenirseniz her yerde rahatça iş bulabilirsiniz.

Cok iyi eger vizemizi alirsak londrada gorusmek isterim belki esiniz yeni bir is bulmama destek olabilir haberleselim bu siteden olurmu ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019 08:55 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Erdal89 Bende gelişmeleri paylaşacağım inşallah bekleyişimiz bu ay içerisinde son bulur. Londra’da bizde görüşmek isteriz insan kendi yurdundan insana ihtiyaç duyuyor. İşle ilgilide sormak istediklerinizi elimizden geldiğince yanıtlarız tabiiki.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: