Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 27 Eki 2020 20:21

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2020 13:11 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Gurkan yazdı:
Arkadaşlar . Kattan çıktım şimdi. BE kursuna girdim çıktım sınavı geçtim ama 6 ay olayını burda kanıtlayamadım . Anlıcağınız alamadım. Hiç boşuna paranızı çöpe atmayın.

Sadece sorum olucak . Ben bu bulgar ehliyetini 2021 after brexıtten sonra ingiliz ehliyetine exchange yapabilcek miyim ? Yani ingiltere ab ehliyetini değiştirmek için tanıyacak mı ?

bunu daha once defalarca yazdım zaten 6 ay olayını. kimine sorun yapıyorlar kimine yapmıyorlar. genelde bulgarca bilmiyenlere daha fazla yapıyorlar bu sorunu daha 2 hafta önce bir arkadaşımız aldı ama onada gereken evrağı vermemişler ehliyeti yeni aldığı için kısacası kime göre neye göre işlem yaptıkları belli değil bir şehirde verilen evrak diğer şehırde farklı verilebiliyor. 4-5 gün önce yeni bir yasa çıktı meclisten yürürlüğe girdi mi bilmiyorum her şehirden artık ehliyet vede liçna karta değiştirilebilecek. belki farklı şehirden denemelisiniz sizde. size yakın diğer şehrin kat"ını arayın sorun burda yaşıyorum kursu farklı şehirde çıkardım alabilirmiyim diye. UK bretixten sonra ehliyette değişiklik olacağına daiir herhangi bir bilgi yok şu an için ama kesinlikle kullanılır vede değişime verilir.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020 19:05 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Selam değerli dostlar az önce bir arkadaşımızdan haber geldi Türkiye B Bulgaristan BE alıp ehliyeti UK ehliyetine çevirmek isteyen arkadaşımıza aşağıdaki evrağı göndermişler.ehliyeti bu yol ile hala değişime gönderebilirsiniz.

Eklentiler:
ehliyet.jpg
ehliyet.jpg [ 185.87 KiB | 321 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020 18:52 
Kullanıcı avatarı
Selamlar herkese. Ben şu anlık türkiyeden almış olduğum ehliyeti bulgaristanda değiştirdim. Daha bulgaristanda da BE ehliyeti sınavına girmedim. İngilterede o Bulgaristan ehliyetinedeğiştirilmiş ehliyetimle ingilterede araç sürebilir miyim ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020 07:01 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Erhan93 yazdı:
Selamlar herkese. Ben şu anlık türkiyeden almış olduğum ehliyeti bulgaristanda değiştirdim. Daha bulgaristanda da BE ehliyeti sınavına girmedim. İngilterede o Bulgaristan ehliyetinedeğiştirilmiş ehliyetimle ingilterede araç sürebilir miyim ?

merhabalar evet sürebilirsiniz. ehliyetinizi UK çevirmek istediğinizde almanız gerekiyor BE.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2020 00:40 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar müjdemi isterim. Bakın gov.uk de ne buldum.

https://www.gov.uk/guidance/driving-in- ... ter-brexit

Diyor ki””If you passed your driving test in the EU or EEA, the UK will continue to exchange your driving licence after Brexit.“”

Birde birsey sorcaktim. Bu en son Uk Ehliyetine degistirebilen arkadasa sorar misiniz lutfen udostverinieyle birlikte mi gondermis ehliyetini DVLA’e . Yoksa sadece Bulgaristan ehliyeti ve Talonu mu gondermis ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020 10:34 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Erhan93 yazdı:
Arkadaşlar müjdemi isterim. Bakın gov.uk de ne buldum.

https://www.gov.uk/guidance/driving-in- ... ter-brexit

Diyor ki””If you passed your driving test in the EU or EEA, the UK will continue to exchange your driving licence after Brexit.“”

Birde birsey sorcaktim. Bu en son Uk Ehliyetine degistirebilen arkadasa sorar misiniz lutfen udostverinieyle birlikte mi gondermis ehliyetini DVLA’e . Yoksa sadece Bulgaristan ehliyeti ve Talonu mu gondermis ?

merhabalar yeni birsey degil o avrupa ehliyetleri aynen oldugu gibi devam edicekti zaten yani zorunluluk yok degistirmek icin. ancak kurallarin her zaman degisebilecegini unutmayalim. evet yukarida mektubunu ekledigim arkadasim udostverinieyle ile gonderdi yoksa red mektubu ile beraber yine o mektubu getirirseniz kabul ederiz diyorlar. pandemi doneminde 2 kez ugrasmis olursunuz udostveriniesiz gonderirseniz eger. arkadasin ehliyeti 2 ay oldu hala gelmedi pandemiden dolayi eski islemler biriktigi icin.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020 22:13 
Kullanıcı avatarı
Anladim tesekkurler metin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020 22:35 
Kullanıcı avatarı
Anladim tesekkurler metin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2020 17:45 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
merhabalar arkadaşımın ehliyetini değiştirdiler Türkiye B Bulgaristan BE şeklinde yalnız BE aldığınız tarihi B"yede ekliyorlar dolayısı ile BE ne zaman aldı iseniz o tarihte almış sayılıyorsunuz ehliyetinizi. yada daha yüksek kategori. burda amac zaten Bulgaristan"da herhangi bir kategori almış olmanız. arkadaşımın işlemi 2 ay kadar sürdü değişime gönderdikten sonra malum covid yüzünden.

Eklentiler:
WhatsApp Image 2020-10-14 at 18.02.38.jpeg
WhatsApp Image 2020-10-14 at 18.02.38.jpeg [ 273.51 KiB | 90 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2020 22:07 
Kullanıcı avatarı
Selam metin. Arkadaşın için hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Ehliyetin önden de görüntüsü varsa eğer önemli bilgiler harici yani kapalı şekilde alabilir miyiz ?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: