Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 27 Eki 2020 21:09

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2020 22:23 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü: EU
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Neşeli
Burcu: Akrep
Bulgaristanda okudum direk ben diploma fotokopisi filan herseyi verdim aradim buraya gelmeniz gerekiyor diyor hicbirsey anlamadim metin buca

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020 06:26 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 6
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
coni077 yazdı:
Bulgaristanda okudum direk ben diploma fotokopisi filan herseyi verdim aradim buraya gelmeniz gerekiyor diyor hicbirsey anlamadim metin buca

ehliyeti almak icin kendiniz gitmeniz gerekiyor. eger ki baskasinin adini yazmadiysaniz ehliyeti alabilecek kisiler arasina sizden baskasi alamaz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2020 09:37 
Kullanıcı avatarı
Herkese merhabalar

B ehliyetini BE yükseltmek kaç levaya mal olur bilgisi olan var mı ?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2020 20:19 
Kullanıcı avatarı
Sinavi gectim beyler. Dosyayi bugun verdim kata carsamba gel dedi kadin. Tek sıkınti udostoverenie kaldi, onu nasil alirim bilmiyorum.. Metin, sana ulasabilecegim mail adresi var mi?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2020 22:46 
Kullanıcı avatarı
Gurkan yazdı:
Herkese merhabalar

Selam Gurkan neden bana sormuyon dostum daha yeni gectim. :) 500 leva kurs ucreti + 52 leva kata verdim birzo yatirdim ben.

Bu arada soyle bir kanun gelmis bilginiz olsun katta ki polis soyledi. Ehliyet de katagori yukseltsen bile 6 ay bulgaristanda durman gerekiyormus, yasadigin yerde yukselt diyolar. Bu kadar sacma bir kanun olmaz. Kursa yazilmadan once bir sorup arastirin, paraniz bosa gitmesin.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2020 22:01 
Kullanıcı avatarı
Sahinn yazdı:
Gurkan yazdı:
Herkese merhabalar

Selam Gurkan neden bana sormuyon dostum daha yeni gectim. :) 500 leva kurs ucreti + 52 leva kata verdim birzo yatirdim ben.

Bu arada soyle bir kanun gelmis bilginiz olsun katta ki polis soyledi. Ehliyet de katagori yukseltsen bile 6 ay bulgaristanda durman gerekiyormus, yasadigin yerde yukselt diyolar. Bu kadar sacma bir kanun olmaz. Kursa yazilmadan once bir sorup arastirin, paraniz bosa gitmesin.

Sınavı geçtikten kaç gün sonra ehliyeti gelip alabilirsin dediler şahin ? Valla helal olsun iyi halletmişsin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020 17:12 
Kullanıcı avatarı
Misafir yazdı:
Sahinn yazdı:
Gurkan yazdı:
Herkese merhabalar

Sınavı geçtikten kaç gün sonra ehliyeti gelip alabilirsin dediler şahin ? Valla helal olsun iyi halletmişsin

Selam dostum, sinavi gecince 3 gun surucu kursunun evraklari kata gondermesini bekliyosun, sonra kata gidip birzo yatirinca 1 hafta da ehliyeti aliyosun. Toplam 10 gun falan suruyor.

Bu arada soylemeden edemicem, bizim Kircali da katta ki calisanlar kadar assalik tipler gormedim!

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020 17:29 
Kullanıcı avatarı
Sahinn yazdı:
Misafir yazdı:
Sahinn yazdı:
Gurkan yazdı:
Herkese merhabalar

Selam dostum, sinavi gecince 3 gun surucu kursunun evraklari kata gondermesini bekliyosun, sonra kata gidip birzo yatirinca 1 hafta da ehliyeti aliyosun. Toplam 10 gun falan suruyor.

Bu arada soylemeden edemicem, bizim Kircali da katta ki calisanlar kadar assalik tipler gormedim!

Cok sagol sahin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020 05:39 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 6
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Sahinn yazdı:
Sinavi gectim beyler. Dosyayi bugun verdim kata carsamba gel dedi kadin. Tek sıkınti udostoverenie kaldi, onu nasil alirim bilmiyorum.. Metin, sana ulasabilecegim mail adresi var mi?

Resim

bende kircaalideyim kursa yazıldım 1-2 güne listovkalara girecem CE için.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2020 12:15 
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar . Kattan çıktım şimdi. BE kursuna girdim çıktım sınavı geçtim ama 6 ay olayını burda kanıtlayamadım . Anlıcağınız alamadım. Hiç boşuna paranızı çöpe atmayın.

Sadece sorum olucak . Ben bu bulgar ehliyetini 2021 after brexıtten sonra ingiliz ehliyetine exchange yapabilcek miyim ? Yani ingiltere ab ehliyetini değiştirmek için tanıyacak mı ?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: