Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 08 Ara 2019 11:24

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2019 14:07 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
isadasuk yazdı:
Abiler,ablalar,hiç uğraşmayın. Girin UK'den almaya çalışın şu ehliyeti. Yahu akıl sır eriyor mu. Taaa oralara gidip paraları döküyorsunuz felan. Adamlar ayrıca Avrupa Birliği'nden çıkmak için resmen yardırıyorlarken.

Geçen gün bir tanesi kardeşine Bulgar turistik vizesi aldırtmış. Bulgar'a göndermiş çocuğu. 10bin pound karşılığında Bulgar vatandaşlığı aldırtacakmış. Adamı bulmuş felan. Ee noldu? Tabi ki görevliler tarafından yakalandı. Sınır dışı edildi ve bilgileri AB ülkelerine gönderildi.

Keza başka birisi de Polonya'dan ehliyet aldı aynı bu Bulgar yöntemine benzer şekilde. İngiliz vatandaşlığı alana kadar ehliyeti çevirtmiyeceğim felan diyor.

Valla ne bileyim. Bizim Türk milleti olarak işimiz zor abi. Çok zor.

merhabalar bende dediklerinize tamamen katılılıyorum. ancak burda yasal olmayan herhangi bir durum yok tamamen yasal. Türk orjinal ehliyetini bulgar vatandaşı yada oturumu olan bir kişi bire bir bulgar ehliyeti ile değiştirebiliyor. ancak sorun şu tüm avrupa ülkeleri bu durumu kabul ediyorken vede bire bir isveç , danimarka vs ehliyeti ile değiştirebiliyorken UK kabul etmiyor.sebebide teory sınavının Türkiye"de alınması.Mesela ben bu durumu bilsem kesinlikte Türkiye"den gidip almazdım. sonra git uğraş bulgara çevirmeye sonra birde bakmışın burda geçmiyor :D ama UK sayesinde şu anda kamyon ehliyetine sahibim hiç aklımda yok iken :D ve bire bir şu anda değiştirebiliyorum. biz Türkler gerçekten her daim en kolayı en kolayı kovaladığımız için bende baya bir macara yaşadım. konunun amacı tamda bu başkası macera yaşamasın ya burdan yada direkt Bulgaristandan alsın. tabiki burası avrupadan çıkarsa ki benim şahsi fikrim çıkmıyacaklar ne olacak bilinmez.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: