Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 30 Kas 2020 01:19

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 157 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2020 11:17 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
Erhan93 yazdı:
Selam metin. Arkadaşın için hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Ehliyetin önden de görüntüsü varsa eğer önemli bilgiler harici yani kapalı şekilde alabilir miyiz ?

arkadaşım ön tarafını göndermedi ayrıca ön tarafınada ihtiyacımız yok zaten full uk ehliyeti. resimdede görüldüğü gibi Bulgaristan"da TUR yazısı yerine B karşısında BUL yazıyor

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2020 10:58 
Kullanıcı avatarı
Selam Metin.Ben de Türk vatandaşıyım.Bulgaristanda yaşadığım surede Türk ehliyetimi Bulgaristan ehliyetine cevirmistim.Şu an iskoçyada yaşıyorum.Oturumu aldım .Bg den ehliyeti degistirdigimiz için arka tarafında TUR ibaresi var.Simdi gondermek istiyorum full UK ehliyeti için fakat kafamda deli sorular.Arkada TUR yazdığı için acaba benim ehliyeti Full UK ehliyetiyle değiştirirler mi?.Göndermeye de çekiniyorum aslında.Hani birde demesinler sen Türk ehliyetini Bulgarda degistirmissin simdi birde burdan degistirmek istiyorsun diye.Degistirirlermi acaba benim ehliyeti?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2020 12:54 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Misafir yazdı:
Selam Metin.Ben de Türk vatandaşıyım.Bulgaristanda yaşadığım surede Türk ehliyetimi Bulgaristan ehliyetine cevirmistim.Şu an iskoçyada yaşıyorum.Oturumu aldım .Bg den ehliyeti degistirdigimiz için arka tarafında TUR ibaresi var.Simdi gondermek istiyorum full UK ehliyeti için fakat kafamda deli sorular.Arkada TUR yazdığı için acaba benim ehliyeti Full UK ehliyetiyle değiştirirler mi?.Göndermeye de çekiniyorum aslında.Hani birde demesinler sen Türk ehliyetini Bulgarda degistirmissin simdi birde burdan degistirmek istiyorsun diye.Degistirirlermi acaba benim ehliyeti?

slm dstm bunun acıklaması tam 16 sayfa boyunca var nasıl ne yontemle FULL UK çevirebileceği neden bunları sordunuz ki tum aciklamalar varken :D yinede soyliyeyim hayir FULL UK cevirmezler nasil cevrildigi ilk sayfada ve devamindaki sayfalarda yaziyor.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2020 15:00 
Kullanıcı avatarı
Kusura bakma dostum
.Simdi baktım .Evet okudum bütün yorumları..Adamlar soruyor sınava bulgarda mı girdin.yooo..hakli olarak değiştirmezler.Bulgarda ugrasacagima UK da girerim sınava daha iyi.
.Sagolasin

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2020 18:03 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Misafir yazdı:
Kusura bakma dostum
.Simdi baktım .Evet okudum bütün yorumları..Adamlar soruyor sınava bulgarda mı girdin.yooo..hakli olarak değiştirmezler.Bulgarda ugrasacagima UK da girerim sınava daha iyi.
.Sagolasin

Bulgaristan`da BE alip degistirtebilirsiniz.yada siz bilirsiniz burdada alabilirsiniz.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2020 22:55 
Kullanıcı avatarı
Hocam bir sorum olacaktı. Anladığım kadarı ile Türk ehliyeti Bulgaristan'da normal bir şekilde verip çevirebiliyorsunuz. Buraya kadar bir sorun yok. Full UK Lisansı alabilmek için Bulgaristan'dan bir lisans almak gerekiyormuş dediğiniz gibi. BE sınıfını Bulgaristan alabilmek için Bulgarca bilmek vs. gerekli oluyor mudur? Ve bu kurs süreci yaklaşık ne kadar zamanı alabilir? Şimdiden cevap için teşekkür ederim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2020 01:12 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
SW19 yazdı:
Hocam bir sorum olacaktı. Anladığım kadarı ile Türk ehliyeti Bulgaristan'da normal bir şekilde verip çevirebiliyorsunuz. Buraya kadar bir sorun yok. Full UK Lisansı alabilmek için Bulgaristan'dan bir lisans almak gerekiyormuş dediğiniz gibi. BE sınıfını Bulgaristan alabilmek için Bulgarca bilmek vs. gerekli oluyor mudur? Ve bu kurs süreci yaklaşık ne kadar zamanı alabilir? Şimdiden cevap için teşekkür ederim.

yalnız bu benim BE örnek verme sebebim B üst kategorisi olduğu için. bazı arkadaşlarda CE bile var yani tüm kategoriler mevcut bu anlattıklarım onlar için geçerli değil. ama eğer bulgar ehliyetine çevirirken sadece B ekletebilirseniz başka :D bulgarca bilmek tabiki gerekiyor. en azından sağ sol ve 3-5 kelime daha sınav bulgarca ancak ingilizcede isteyebilirsiniz sanıyorum. Bulunduğunuz şehirde türkçe konuşan kurslar varsa onlar size yardımcı olacaktır.BE kursu 15 saat gitmeden kendinizi kursa yazdırırsanız adam sizi direk sınavada sokabilir kurs hocanız.tahmini 1 hafta sürer işlemler. ehliyete başvurudan sonrada 15 güne çıkıyor ehliyet sizin yerinize başkası alır ehliyeti vede 1 ay sonra gidersiniz bulgaristan"a daha önceki sayfalarda bahsettiğim udostoverenie"yi alıp burda değişime verebilirsiniz.ANCAK EHLIYETI VERECEĞİNİZ KAT"A KESİNLİKLE YURT DIŞINDA YAŞADIĞINIZI SÖYLEMEMENİZ GEREKİYOR. anlarlarsa 6 ay sonra gel diyorlar forumda 1-2 arkadaşın başına geldi. bu durum genelde %99 oranında kırcaalideki katta oluyor. ama ben her yıl gidip bir kategori eklettim sorun yaşamadım gelecek yılda kısmet olursa D alıcam otobüs kategorisini.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 157 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: