Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 17 Eki 2019 21:31

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019 22:45 
Kullanıcı avatarı
slm Bulgaristan ehliyetini sorgulayacağımız bir sistem varmı?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2019 00:21 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 4
Vize Durumu: Var
Vize Türü: EU
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Neşeli
Burcu: Akrep
Bildigim kadariyla yok ama telefonla kat arayabilirsin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2019 10:03 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 5
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Koç
sherysam yazdı:
MetinBuca kardeşim senin verdiğin bilgiler şüphesiz çok değerli insanların bilgilenmesi ve yardımcı olmak açısından. Kendim adına Teşekkür ediyorum sana.
Paylaşımlarından okuduğum kadarıyla (B) kategoriden , (BE) 'ye sadece direksiyon sınavına girerek almışsın.
BG ehliyetini yükselttiğini düşünerekten yazıyorum , (BE) kategorisi Bulgaristanda yükseltildiğinden
ehliyetin arka sol alt kısımdaki 12- bölüm boş kalması gerek , Eğerki boş bırakıldıysa UK'de değiştirilmesinde sorun olmaz. UK arka sol alt kısıma bakıyor. ''Bana göre boş olması lazım, kategori BG'de yükseltildiği için ''

Senden ricam , BG'den almış olduğun ehliyetin arka kısmını Paylaşabilirmisin burada?

merhabalar geç cevap verdiğim için kusura bakma şu anda BG de C kategori için uğraşıyorum. o yüzden uzun bir süre giremedim siteye. öncelikle ben kendi deneyimlerimi paylaştım %100 doğru diyemem tabiki bana DVLA aramalarımda BE daha büyük kategori olduğu için değiştirildiği söylendi. ancak onlarında kafası karışık bu konuda 10 defa aradıysam 5"de olur 5"de olmaz değiştirilmez dediler.BE aldıktan sonra ancak sizin eklediğiniz şekilde resimdeki gibi kesinlikle kabul edilmiyor değiştirme. yoksa burda sürmede sıkıntı yok. zaten değiştirmeyi konuşuyoruz. alta şu anki halini ekliyorum ehliyetimin kısmetse 20 gün sonra kamyon yani C de eklenmiş olacak :D

Eklentiler:
Screenshot_72.png
Screenshot_72.png [ 304.02 KiB | 789 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2019 23:45 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Merhaba bende haftaya ehliyeti almaya gidecegim katagori yukseltme yapmak istiyorum yardimci olacak arkadaslar varmidir

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2019 21:05 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Burcu: Başak
Teşekkürler MetinBuca ( BE ) kategorili ehliyetini paylaştığın için. İnşallah ( C ) kategoriyi de alırsın , BG ehliyetine ( C ) eklendikten sonra yine foto paylaşır mısın

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2019 10:42 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
sherysam yazdı:
Teşekkürler MetinBuca ( BE ) kategorili ehliyetini paylaştığın için. İnşallah ( C ) kategoriyi de alırsın , BG ehliyetine ( C ) eklendikten sonra yine foto paylaşır mısın

tabi eklerim dostum. aldim zaten C kategoriyide haftaya ekleticem. ancak 12 ibaresi kalici o 70 ve TUR hep yazicak. orda onemli olan o degil zaten bir ust kategori cikarilmasi. en kesin yolu bence C zaten BE ile C arasinda kurs ucreti olarak sadece 200 lv var ha tabi C de birde teory sinavida var lakin calisip alinir.

coni077 yazdı:
Merhaba bende haftaya ehliyeti almaya gidecegim katagori yukseltme yapmak istiyorum yardimci olacak arkadaslar varmidir

ne gibi bir yardima ihtiyacin var dstm ? BE riskli gecip gecmeyecegi supheli su an icin en kestirme ve kesin yol C tabiki Bretix gerceklesirse bulgar ehliyetlerinin gecerliligi ne olur degistirilir mi oda baska bir muamma.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2019 23:23 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Merhaba benim istegim katagori yukseltmek C sinifi almak istiyorum direk UK de ehliyeti cevirmek icin tanidik biri varmi bu islerde bana yardimci olacak bulgarcam olmadigi icin Burgaz dan ayin 15 inde alcam ehliyetimi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2019 14:55 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
coni077 yazdı:
Merhaba benim istegim katagori yukseltmek C sinifi almak istiyorum direk UK de ehliyeti cevirmek icin tanidik biri varmi bu islerde bana yardimci olacak bulgarcam olmadigi icin Burgaz dan ayin 15 inde alcam ehliyetimi

yardımdan kastınız ücretli şekilde ise kesinlikle geçmiyor. ben şu anda kırcalideyim geçse burda geçer. ayrıca dil bilmeseniz dahi ezber ile yapabilirsiniz.C kategori için 900 civarı soru var.ezberlemeniz size bağlı olarak 2 ila 4 haftanızı alır.şahsen bendede ahım şahım bulgarca yok lakin kafaya takınca oluyor.tabiki alfabeyi bilmiyorsanız iş değişir. ancak ondada ingilizce girebilirsiniz yine ezber ile :D sınavta iki dil seçeneği var ya bulgarca yada ingilizce.ayrıca siz DVLA mektup yazarak durumunuzu anlatarak BE kategorisini alıp geçer mi diyede sorabilirsiniz. ben C yani kamyon alma sebebim sadece Full UK çevirmek değil merakım olduğu içinde aldım. gelecek yıl CE alma niyetimde var.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2019 15:18 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Cok tesekkurler anlatim icin

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2019 18:10 
Kullanıcı avatarı
MetinBuca vermis oldugun bilgiler icin tesekkur ederim dostum. Kısmetse bir ay sonra benden Kırcaliye geliyorum Ingiltereden. Uc ay once gelmistim Turk diplomasini Bulgara cevirmek gerekiyormus zaman kisitliydi anca onu yapabildik. Butun mesajlari okudum anladigim ehliyeti bulgara cevirdikten sonra uk yapamayacagim, bulgarca bilsem olur belki ama benim bildigim bulgarcayla olmaz bu is. :)

Bir sorum aolacak, ben bulgar ehliyetini alinca Ingiltereye 10 ayda bir giris cikis yapsam ehliyeti surekli kullanabilir miyim? Yazinda oluyor demissin gerilerde, teyit etmek icin soruyorum. Kolay gelsin..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: