Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Tem 2019 05:40

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 May 2019 20:59 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Başak
Ben TR ehliyetimi önce 1998’de ( B ) , 2007’de Tır , 2012’de Otobüs olarak yükseltmiştim.
BG ehliyeti için başvuruda sadece ( B ) sınıfı isteme şansımız var mı?
( B ) sınıfında daha sonra ( BE ) sınıfına yükseltebilmek için.
MetinBuca arkadaşın dediği olayı yapıp İngiltere ehliyetine geçebilmek için soruyorum.
Teşekkürler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 19 May 2019 20:18 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Koç
sherysam yazdı:
Ben TR ehliyetimi önce 1998’de ( B ) , 2007’de Tır , 2012’de Otobüs olarak yükseltmiştim.
BG ehliyeti için başvuruda sadece ( B ) sınıfı isteme şansımız var mı?
( B ) sınıfında daha sonra ( BE ) sınıfına yükseltebilmek için.
MetinBuca arkadaşın dediği olayı yapıp İngiltere ehliyetine geçebilmek için soruyorum.
Teşekkürler

sizin şansınız yok gibi yerinizde olsam bulgarca biliyorsanız yeniden B almak için sınavlara girmenizi öneririm. tabiki tanıdık bulabilirseniz sadece B işletme seçeneğide olabilir. bunuda bir araştırırsınız.yada ingilizce biliyorsanız direk burda sınavlara girebilirsiniz.en kolay yoluda bu aslında

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 20:17 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Teşekkürler verdiğiniz bilgilere

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 24 May 2019 23:30 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 2
Vize Türü: EU
Ruh Hali: Neşeli
Burcu: Akrep
Arkadaslar bulgaristanda tanidik bir surucu kursuna iyhiyacim var BE katigori sinavi icin yardimci olacak arkadaslardan yardim rica ederim. Burgas, Aytos . Haskova olabilir tesekkurler.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 May 2019 19:38 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Hic kimse yokmu arkadaslar ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 May 2019 15:31 
Kullanıcı avatarı
sonuclar bulan yazsın lutfenn

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 May 2019 21:15 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 4
Vize Türü:
Burcu: Koç
Arkadaşlar Merhabalar 3 gün önce aradığımda DVLA"yı B Türkiye"den aldım BE Bulgaristan"dan aldım dediğimde kabul etmediklerini söylediler. DVLA çalışanlarının ciddi kafası karışık.3 ay önce söyledikleri ile 5 ay önce söyledikleri ile 3 gün önce söyledikleri bir değil.ben içeri göndersem yani değiştirmek için belki yine değiştirirler ama ben şu anda kamyon ehliyeti akmak için tekrar gideceğim BG"ye sadece burda ehliyeti çevirmek için değil,gerçekten almak istediğim için. şu anda söyledikleri C alırsam yani kamyon kesin kabul olacağı BE kabul etmeme sebepleri traji komik. sebebi evet BE BG"den alınma ancak BE için teory sınavı yok :) gülermisin ağlarmısın.ama olay tamamen teory sınavının Türkiye"den alınmış olması. size önerim burdan almanız hiç ingilizceniz mi yok gösterin kendinizi 3 ay kuzey irlanda"da yaşıyor olarak orda girin.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 May 2019 23:28 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Wallaha haklisin yeter ulen

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2019 21:07 
Kullanıcı avatarı
MetinBuca yazdı:
Arkadaşlar Merhabalar 3 gün önce aradığımda DVLA"yı B Türkiye"den aldım BE Bulgaristan"dan aldım dediğimde kabul etmediklerini söylediler. DVLA çalışanlarının ciddi kafası karışık.3 ay önce söyledikleri ile 5 ay önce söyledikleri ile 3 gün önce söyledikleri bir değil.ben içeri göndersem yani değiştirmek için belki yine değiştirirler ama ben şu anda kamyon ehliyeti akmak için tekrar gideceğim BG"ye sadece burda ehliyeti çevirmek için değil,gerçekten almak istediğim için. şu anda söyledikleri C alırsam yani kamyon kesin kabul olacağı BE kabul etmeme sebepleri traji komik. sebebi evet BE BG"den alınma ancak BE için teory sınavı yok :) gülermisin ağlarmısın.ama olay tamamen teory sınavının Türkiye"den alınmış olması. size önerim burdan almanız hiç ingilizceniz mi yok gösterin kendinizi 3 ay kuzey irlanda"da yaşıyor olarak orda girin.

Eklentiler:
Dosya yorumu: MetinBuca mrhb.TR ehliyetini BG’de değiştirdin ( B ) kategori aldığında ehliyetinin arka sol alt tarafında 12 yazan yerde türk ehliyetinin dosya numarası yazar. MetinBuca kardeşim sen BG’de ( BE ) kategoriye yükseltince yeni aldığın ehliyetinin arka sol alt köşedeki türk dosya numarası yazıyormu ? Şayet yazmıyorsa TR’den daha önce çevrildiği görünmez ve sonuç olarak GB ehliyetine ( BE ) çevirme işlemi olur. BG’den aldığın ehliyetin arka tarafını fotoğrafını çekip bilgilerini de gizleyerek paylaşabilir misin ? Teşekkürler
FD914635-A552-47E2-854D-93AE17AC4775.jpeg
FD914635-A552-47E2-854D-93AE17AC4775.jpeg [ 618.88 KiB | 375 kere görüntülendi ]
Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2019 21:29 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
MetinBuca yazdı:

Eklentiler:
Dosya yorumu: BG ehliyetindeki arka sol alt kısımda 12 yazan yerde TR ehliyetindeki dosya numarası yazıyormu B’den (BE)’ ye geçince? Eğer yazmıyorsa GB ehliyetine dönüştürürler diye düşünüyorum , 12 nolu alan boş olmak zorunda dvla sitesinde de 3 ülkeye çevrilemez diyor bu yüzden
42B3C219-7FEC-41FE-8451-E887CAD25937.jpeg
42B3C219-7FEC-41FE-8451-E887CAD25937.jpeg [ 618.88 KiB | 386 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: