Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 19 Haz 2019 03:22

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 307 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 09:07 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü: indefinite
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Arkadaş Canlısı
Burcu: Yay
noname yazdı:
Makinist bu soruya no diyeceksin. Sertifika numaranı yazacaksın sonra. Ben 1 ay önce başvuru yaptım,bu soruya yes dedim. Hata yaptığımın farkına vardim, home office aradim, cover letter yazdim. Formu doldururken çok dikkat etmek lazım.

Benim ingilterede diplomam var .Ben o soruya Yes dedim ve dogrumu yalnismi yaptim bilemiyorum su an . Nasil bir cover letter yazicam fikri olan var mi?
Ayrica simdi farkettim Have you made any previous uk immigration applications in the uk or abroad sorusu icinde NO demisim? Bu soru eski vizelerin yazildigi soruymus galiba.
Cumartesi gunu croydanda randevum var . Nasil bir yol izlemem lazim bu hatalari duzeltmek icin fikri olan varsa cok sevinirim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 11:25 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Merhabalar,
Bugun esimle ikimizin vatandaslik onay mektubu geldi. Bu surecte yardimci olan herkese cok tesekkur ederim.

Gozunuz aydin Linux.

Ceromany'i tarihi vermisler mi?
Mart ayina basladilar demek ki. Nir kac haftaya bizimkilerden de haber cikar ins.

Merhaba Nehir,
Cok tesekkurler. Dun yazdim ama giris yapmadan yazmisim ondan yayinlanmadi sanirim. Ceremony icin temmuz dediler biz de private aldik bugun hallettik ceremony isini. Yarin da pasaporta basvuruyoruz.
Sizinki de eli kulagindadir. Az kaldi insallah.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 11:36 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 22
Aldığı teşekkür: 9
Vize Türü:
Eren 61 master yada üniversite diploman varsa yes olacak. Ikinci soru için bende no demiştim.basvurudan 3 hafta sonra farkettim hatayı. Bir mektup yazdım. Email vede posta yoluyla gönderdim.bu şekilde yazdim. Sen tarihlerini kendine göre ayarla.

Hello Sir / Madam,

I made an online application for British Citizenship on 23 April 2019 and enrolled my biometrics on 25 April 2019 in Croydon centre UKVCAS, during filling my online application form. Unfortunately, I made a mistake; the question was “Have you made any previous UK immigration applications in the UK or abroad?” I supposed to answer YES but I put NO. Can you PLEASE help me to correct this mistake? I will be very thankful to you.

My immigration details: buraya vize aldığın tarihleri yazarsin

Regards,

Case ID:
Full name:
D.OB:
email:
tel number:

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 14:01 
Lider
Lider
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 9
Vize Türü:
linux yazdı:
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Merhabalar,
Bugun esimle ikimizin vatandaslik onay mektubu geldi. Bu surecte yardimci olan herkese cok tesekkur ederim.

Gozunuz aydin Linux.

Mart ayina basladilar demek ki. Nir kac haftaya bizimkilerden de haber cikar ins.

Merhaba Nehir,
Cok tesekkurler. Dun yazdim ama giris yapmadan yazmisim ondan yayinlanmadi sanirim. Ceremony icin temmuz dediler biz de private aldik bugun hallettik ceremony isini. Yarin da pasaporta basvuruyoruz.

Hayirlisi olsun. Hemen alabildin o zaman private olani. Bazi arkadaslar onun icin bile 2 hafta falan beklediler. Hangi bolgede yaptin? Birde ne kadar istediler ozel ceremony icin?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 15:20 
Kullanıcı avatarı
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Merhabalar,

Gozunuz aydin Linux.

Merhaba Nehir,

Hayirlisi olsun. Hemen alabildin o zaman private olani. Bazi arkadaslar onun icin bile 2 hafta falan beklediler. Hangi bolgede yaptin? Birde ne kadar istediler ozel ceremony icin?

Tesekkurler. Evet hemen aldik. Pazartesi geldi sonuc o gun aldik bugune verdiler. Barnette yaptik biz. Kisi basi 110 pound.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 22 May 2019 15:21 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 3
Vize Türü:
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Nehir yazdı:
linux yazdı:
Merhabalar,

Gozunuz aydin Linux.

Merhaba Nehir,

Tesekkurler. Evet hemen aldik. Pazartesi geldi sonuc o gun aldik bugune verdiler. Barnette yaptik biz. Kisi basi 110 pound.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2019 11:42 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 5
Vize Türü:
Ruh Hali: Arkadaş Canlısı
Burcu: Başak
selamlar herkese,
gecen ay ILR kartim elime ulasti, esim ingiliz hemen vatandaslik yapma hakkim var degilmi?
formu doldurmaya baslayacagim yavastan gerci artik midem de almiyor form gormeyi kisa araliklarla yapinca bezdim sanirim.
UKVCAS mi yoksa posta yoluylami daha kisa surede sonuclar aldiniz neyi tavsiye edersiniz? UKVCAS olursa ek ucret odedinizmi?
sahsen kendi pasaportumu vermekte istemiyorum TR ye gidersem diye bu durumda UKVCAS daha uygun gorunuyor bana sanirim.

tsk ederim

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2019 13:43 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü:
Ruh Hali: Şımarık
Burcu: Yay
Bende bugun basvurumu yaptim. Hersey tamam bizden haber bekliceksiniz dediler

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2019 18:06 
Kullanıcı avatarı
karinca yazdı:
Nehir@Engel dayim yok valla :) online basvuru yapmistim, ben herseyi online yapiyorum. Posta ile gonderen arkasimin daha gelmedi maalesef hepimiz merakla bekliyoruz.
Online pasaport basvurusunda telefonla fotografini cekip yukluyorsun hepsi ayni anda oluyor cok zamanini da almaz, bence postadan ziyade online kullan diger arkadasiminda oyle yapti 9 gun de geldi. Evet referans var , yine ayni kisiyi yazabilirsin ben yazdim, basvurunda ki tanisma tarihe dikkat etmelisin.Pasaportunu ve ciktilari da post officeden imzali yolla tamamdir.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 23 May 2019 18:09 
Kullanıcı avatarı
karinca yazdı:
Nehir@Engel dayim yok valla :) online basvuru yapmistim, ben herseyi online yapiyorum. Posta ile gonderen arkasimin daha gelmedi maalesef hepimiz merakla bekliyoruz.
Online pasaport basvurusunda telefonla fotografini cekip yukluyorsun hepsi ayni anda oluyor cok zamanini da almaz, bence postadan ziyade online kullan diger arkadasiminda oyle yapti 9 gun de geldi. Evet referans var , yine ayni kisiyi yazabilirsin ben yazdim, basvurunda ki tanisma tarihe dikkat etmelisin.Pasaportunu ve ciktilari da post officeden imzali yolla tamamdir.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 307 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: