Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 21 Eki 2020 07:02

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020 18:50 
Kullanıcı avatarı
aposto yazdı:
Merhaba arkadaslar,
Bir suredir giris olmamis buraya ama, benim kardesim de 2019 yili icerisinde buradaydi dil okulu icin o sirada biraz arastirmisti psikolog olarak is bulma calisma yollarini. Benim cevremde 2-3 kisi var psikolog olarak Ankara Anlasmasi ile gelmis ve Turk ve yabancilara danismanlik hizmeti veren. Bence "olmaz" diyip cesaretsizlige kapilmaya gerek yok, bir olurunu bulup cabalamak gerekiyor.

Sizler de tecrubelerinizi, nasil ve nerede is bulabildiginizi anlatabilirseniz bence meslektaslarinizdan burada hayat kurmak isteyen kisilere cok faydali olacaktir.

Ornegin zamaninda kardesimden duydugum bazi sorular:
- Mesleginizi burada yapabilmeniz icin diploma denkligi almaniz gerekiyor mu?
- Ya da danismanlik yapmadan once bir devlet kurumundan lisans almaniz gerekiyor mu?
- Musterilerinizi nasil buluyorsunuz? Hatta ozellikle ilk musterinizi nasil bulmustunuz?
- Sadece danismanlik yaparak gecinebiliyor musunuz yoksa evde baska bir ek geliniriz oluyor mu? (esiniz calisiyor mu ya da siz baska bir is yapiyor musunuz?)
- Bu arada ilk musterinizi bulmadan once mesleginiz harici is yaptiniz mi (pek cogumuz once meslek harici calisarak basliyor para kazanmaya sizin sektorde durum nedir acaba?)

Yanit verenlere simdiden tesekkurler...

Kendi alanıma yakın olduğu için ben de tüm bu soruların cevabını çok merak ediyorum. Yönlendiren olursa çok faydalı olur. Özellikle HCPC kaydının zorunlu olmadığı işler bularak gidenlerin durumunu merak ediyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: