Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 22 Oca 2017 22:19

Tüm zamanlar UTC

TÜRKİYE CANIM FEDA
TÜRKİYE CANIM FEDA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2013 10:40 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 16
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Mutlu
Burcu: -
Diploma denkligiyle alakali paylasmak istedigim bir sey var iki gun once is gorusmesine gitmisdim kendimden bahsederken universite mezunu oldugumdan yillardir bu isi yapdigimdan bahsettim ancak bayanin bana verdigi tepki diplomamin ve is tecrubelerimin bu ulkede olmadigi icin onu ilgilendirmedigi oldu biraz tartisip onunda ne kadar profosyonel oldugunu gordugumu soyleyip biraz kendimi rahatlatmaya calissamda ilk is gorusmesi icin kotu bir tecrube yasadim dahasida var ama paylasip insanlarin morallerini bozmak istemiyorum onun yerine ikinci is gorusmemdeki bayanin gercekten bana olan yaklasiminin ve tutumunun ne kadar guzel ve farkli oldugunu anlatabilirim ikisi de ingilizdi ama iki farkli tuttumla karsilasdim.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2013 11:27 
Efsane Yazar
Efsane Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 93
Aldığı teşekkür: 105
Vize Türü: spouse visa
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Yorgun
Burcu: Yengeç
tsekkurler linkden buldum burdan online basvuru yapip odemeyi gerceklestiryomusum

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:14 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 21
Vize Türü:
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Başak
Sevgili arkadaşlar, bu NARIC'den denklik almak zorunluluk mudur? Bana ait Hacettepe Lisans Diplomamın arka tarafı zaten İngilizce olarak uluslararası hazırlanmıştır. Ayrıca Ankara Üniversitesine ait Yüksek lisans ve Doktora diplomaları ve ingilizce verilen resmi transkriptim de vardır. Başvuru yaptığımız kurumlar bunları kabul etmiyorlar mı??? Her diploma için ayrı başvurumu yapmam gerekecek. Liseden Doktoraya kadar.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:18 
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 199
Aldığı teşekkür: 417
Vize Türü:
Ruh Hali: Mutlu
gkayihan kardeş şahsi fikrimi soracak olursan boşa denklik vs almaya uğraşma. ne iş başvurusunda soruyorlar ne bişey. önemli olan iş başvurusu yaptığında interview de gözlerine girebilirsen HR dallamalarının aklını alabilirsen iş senin. ben denklik vs aldığında bi işe yarayacağını hiç sanmıyorum.... ille birileri isterse o zaman alırsın denkliği en geç 1 haftada eline geçer....

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:22 
Forumvisa4UK - Multi Süper Üye (+5000 Mesaj)
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 4526
Aldığı teşekkür: 3025
Vize Türü: İngiliz Vatandaşı
Burcu: Oğlak
Bırak denkligi diplomalarinin suratina bile bakmiyorlar ama denklik bu kadar ucuzken ben alinmasi taraftariyim. Emin olmamakla birlikte sanirim B1 yerine de geciyormus denklik alirsaniz. Ama ben garantiye almak icin b1 sinavina da girmistim.

Email : admin@ingiltereforumu.com

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:25 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Teşekkürler güzel öneriler ve gerçekleri paylaştığınız için. Bu arada B1 kısmını daha okumadım bu sınav nedir acaba?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:34 
Kullanıcı avatarı

gkayihan yazdı:
Teşekkürler güzel öneriler ve gerçekleri paylaştığınız için. Bu arada B1 kısmını daha okumadım bu sınav nedir acaba?

5 yil sonra suresiz oturum basvurusu yaparken ve vatandaslik basvurusu yaparken vizeye basvuracak kisinin almasi gereken sertifikanin seviyesidir. Diger zorunlu ve zor olan belge ise life in the uk sinav sonucudur.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2013 15:46 
Araştırmacı
Araştırmacı
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
forumvisa4uk yazdı:
gkayihan yazdı:

5 yil sonra suresiz oturum basvurusu yaparken ve vatandaslik basvurusu yaparken vizeye basvuracak kisinin almasi gereken sertifikanin seviyesidir. Diger zorunlu ve zor olan belge ise life in the uk sinav sonucudur.

Teşekkür ediyorum "forumvisa4uk" iyiki bu forumu bulmuşum. İlgili başlıkta sorumu sordum ama bir de burdan sorayım Benim IELTS sonucum 6.5 UKBA de denkliği B2 ile C1 arasında yani B1 den yüksek IELTS sonucum yeterli mi. Diğer konuda Life in UK sınavı hemen alırsam eğer 5 yıl geçerliliği var mı?

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2013 22:57 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 34
Aldığı teşekkür: 110
Vize Türü:
t&a yazdı:
gkayihan yazdı:

t&a bir de B1 sertifikası mı almamız gerek vatandaşlık için? Ben vize alırken A1 istediler onu aldım. Life in the UK testini de geçtim. Sıkıldım sürekli bir şey için sınava girmekten. Türkiye'de bu kadar ders çalışsam Prof olurdum :-). Eğer B1 zorunluysa yapacak bir şey yok o sınava da girip geçmem gerekiyor o zaman :-(.

Başa Dön

Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2013 23:01 
Kullanıcı avatarı

selma yazdı:
t&a yazdı:
gkayihan yazdı:

t&a bir de B1 sertifikası mı almamız gerek vatandaşlık için? Ben vize alırken A1 istediler onu aldım. Life in the UK testini de geçtim. Sıkıldım sürekli bir şey için sınava girmekten. Türkiye'de bu kadar ders çalışsam Prof olurdum :-). Eğer B1 zorunluysa yapacak bir şey yok o sınava da girip geçmem gerekiyor o zaman :-(.

Aynen arkadasim maalesef kural degisti. Vatandaslik basvurusunda da ilr de de b1 vermek zorundayiz artik. İsin pis yani b1 sertifikasina artik 2 yil gecerlilik vermis ukba . Ben bu ay aldim b1 ve tam 2 yil sonra vatandasliga basvurdugumda 1 ay ile evrak gecersize donuyor delirmemek elde degil. Yeniden alacagim b1 sertiikasi seneye falan cok uyuzlar cidden

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: