Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 30 Eki 2020 04:15

Tüm zamanlar UTC

.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2020 21:21 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Henüz Yok
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: Oğlak
Arkadaşlar selam

2 senedir Ankara anlaşmasıyla bu ülkedeyim. Geldiğim günden beri hem business hem personal hesabim natwestte. Geçtiğimiz ay bounce back loan cektim ve çektiğim parayı is için kullanıyorum. Bugün personal hesabimdan ödeme yaparken kart çalışmadı uygulamaya girince personal hesabimi ve business hesabımı göremedim sadece çektiğim loan - (eksi) bakiyeli şekilde görünüyordu. Personal hesabımdaki parayida hiçbir şekilde kullanamıyorum. Bankaya aradım saat geç olduğu için yarın arayın dediler ve hesabımı kontrol amacıyla kapanmış dedi. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç? Facebook tan arastiridigimda binlerce insanin hesabının sebep belirtilmeden kapandığını gördüm.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2020 16:33 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 27
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Selam dostum,
Duydum ben de bunu bir arkadasimdan. Bounce back loan cekenlerin hesaplarini kapatiyormus Natwest. Lloyds ile ilgili de benzer bir sey duyduydum. Buna karsine yapilabilecegi konusunu cok bilmiyorum dogrusu. Accountant iniz ile gorusmeniz dogru olabilir. Varsa danismaniniza da konuyu bildirmenizi tavsiye ederim.
Umarim sorunu hizlica halledersiniz. Cozum buldugunuzda burada paylasabilirseniz baskalari da faydalanir

Twitter: https://twitter.com/ingiltereforumu

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2020 17:07 
Paylaşımcı
Paylaşımcı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0
Vize Durumu: Var
Vize Türü: Ankara Antlaşması
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Yoğun
Burcu: Yengeç
abraxas yazdı:
Arkadaşlar selam

2 senedir Ankara anlaşmasıyla bu ülkedeyim. Geldiğim günden beri hem business hem personal hesabim natwestte. Geçtiğimiz ay bounce back loan cektim ve çektiğim parayı is için kullanıyorum. Bugün personal hesabimdan ödeme yaparken kart çalışmadı uygulamaya girince personal hesabimi ve business hesabımı göremedim sadece çektiğim loan - (eksi) bakiyeli şekilde görünüyordu. Personal hesabımdaki parayida hiçbir şekilde kullanamıyorum. Bankaya aradım saat geç olduğu için yarın arayın dediler ve hesabımı kontrol amacıyla kapanmış dedi. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç? Facebook tan arastiridigimda binlerce insanin hesabının sebep belirtilmeden kapandığını gördüm.

Bounce back loan ile alkali oldugunu sanmıyorum. ben de aldım loan ve hesabımda bir sorun yok. ancak kazancini fazla gösterip, olmayan kazançları uzerinden loan alanların hesaplarinin kapatildigini ve paralarına bloke konduğunu duydum. yanlış beyanda bulunduysanız ondan olabilir.

Biometric : 24 Ekim 2017
3 Yıllık Başvuru Sonucu: 7 Subat 2018
İkinci 3 Yıllık Uzatma Basvuru : 26 Eylül 2020
Biometric : 14 Ekim 2020

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2020 22:46 
Kullanıcı avatarı
aposto yazdı:
Selam dostum,
Duydum ben de bunu bir arkadasimdan. Bounce back loan cekenlerin hesaplarini kapatiyormus Natwest. Lloyds ile ilgili de benzer bir sey duyduydum. Buna karsine yapilabilecegi konusunu cok bilmiyorum dogrusu. Accountant iniz ile gorusmeniz dogru olabilir. Varsa danismaniniza da konuyu bildirmenizi tavsiye ederim.
Umarim sorunu hizlica halledersiniz. Cozum buldugunuzda burada paylasabilirseniz baskalari da faydalanir

muhasebeciyle görüştüm benim yapabileceğim birşey yok dedi bankayla görüşün.

esraersal yazdı:
abraxas yazdı:
Arkadaşlar selam

Bounce back loan ile alkali oldugunu sanmıyorum. ben de aldım loan ve hesabımda bir sorun yok. ancak kazancini fazla gösterip, olmayan kazançları uzerinden loan alanların hesaplarinin kapatildigini ve paralarına bloke konduğunu duydum. yanlış beyanda bulunduysanız ondan olabilir.

bununla ilgili facebookta grup bile kurmuşlar natwest closed down my account diye. 2500 den fazla kişi var. hakkım olan parayı çektim aynı şekilde bir arkadaşımda hakkı olan paraya başvurdu ama hesabı kapandı 6 yıllık business account tı ve içeride de kendi parası kaldı

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak: