Bize Buradan Ulaşabilirsiniz : admin@ingiltereforumu.com

Facebook İletişim : www.facebook.com/ingiltereforumu

Zaman: 23 Haz 2018 06:05

Tüm zamanlar UTC

.

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 461 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sonraki
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2017 11:24 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 48
Aldığı teşekkür: 51
Vize Durumu: Var
Vize Türü:
Vize Statüsü: Vizesini Aldı
Ruh Hali: Bilgin
Burcu: Başak
yambaxx yazdı:
Netten ehliyete basvurdum 34£ luk bir odeme istediler bu basvuru sirasinda onuda yaptim bi belgegeldi eve 2-3 gun sonra sadece kimlik bilgilerimle foto istiyorlar o da sorun degil lakin aklima takilan su,.
Hem motor hem de b sinifi ehliyet dusunuyorum lakin ne netten doldurdugum forumda ne de elime gelen kagitta bunu sormadilar hangi asamada bunu soracaklar? L tipi ehliyet hepsini kapsiyor mu?

L ehliyetim pasaport ve vizem bu gun elime ulasti netten basvuru dahil 15 gun kadar surdu yurtdisina gitme durumu olacak arkadaslar sorabilirler ne kadar surede pasaportu geri alabiliriz diye ona istinaden ufaktan bilgilendireyim dedim.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2017 23:26 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14
Vize Türü: Settlement Spouse
Ruh Hali: Stresli
Burcu: Yay
Arkadaslar merhaba, ben pasaport yerine residence karti gonderdim. Ulkeye ilk geldigimizde postaneden aldogimiz karti. 1 hafta sonra provisional ile birlikte geri geldi. Gecen hafta theory testini gectim ve haftaya direksiyon sinavim vae. Ilk arabami aldim ve esimin uzerinde. Kendimi ikinci sofor olarak turk ehliyeti ile gosterdim ve 400gbp gobo bi ucret odedim esim ile ikimzi icin. Arac 1.6 motor astra. Yardimci olduysa ne mutlu..

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2017 23:29 
Sözcü
Sözcü
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 14
Vize Türü: Settlement Spouse
Ruh Hali: Stresli
tyfnkvn yazdı:
Arkadaslar merhaba, ben pasaport yerine residence karti gonderdim. Ulkeye ilk geldigimizde postaneden aldogimiz karti. 1 hafta sonra provisional ile birlikte geri geldi. Gecen hafta theory testini gectim ve haftaya direksiyon sinavim vae. Ilk arabami aldim ve esimin uzerinde. Kendimi ikinci sofor olarak turk ehliyeti ile gosterdim ve 400gbp gobo bi ucret odedim esim ile ikimzi icin. Arac 1.6 motor astra. Yardimci olduysa ne mutlu..

50de 45 yaptim ve hazard tiklamadada 60puan aldim. Sinavdan 4 gun once teledonuma ucretsiz test programlarini indirdm ve belki 50 kere tekrar tekrar cozdum. Bu sayede xok kolay gectm. Normalde 60dk veriorlar ven 50 soruyu 13dkda tamamladim. :)

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2017 18:50 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 21
Vize Türü:
Ruh Hali: Şımarık
Selam herkese, theory testi gectim fakat direksiyon sinavina randevu almadim 1-2 ders alayim dedim ilk.

Ders aldığım hica hazir değilsin diyor ama bana sadece daha fazla ders almam için söylüyor gibi geldi çünkü 1 senedir araba kullanıyorum burda 9 yilda turkiyede kullandim . Adam seni durduramam ama arabami vermem diyor sinavda . Daha fazla ders almak istemiyorum ama arabayi vermiyor hoca ne yapmam lazim acaba bi yol lütfen. Teşekkürler

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2017 22:25 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Bemrem yazdı:
Selam herkese, theory testi gectim fakat direksiyon sinavina randevu almadim 1-2 ders alayim dedim ilk.

Ders aldığım hica hazir değilsin diyor ama bana sadece daha fazla ders almam için söylüyor gibi geldi çünkü 1 senedir araba kullanıyorum burda 9 yilda turkiyede kullandim . Adam seni durduramam ama arabami vermem diyor sinavda . Daha fazla ders almak istemiyorum ama arabayi vermiyor hoca ne yapmam lazim acaba bi yol lütfen. Teşekkürler

Baska hoca bul

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2017 11:40 
Hareketli
Hareketli
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 7
Vize Türü:
Vize Statüsü: -
Ruh Hali: Belirtilmedi
Burcu: -
Ben de tecrubemi paylasayim belki faydalanan olur.
Ben AA nin highway code iceren, icinde bolca da testi olan bi kitabindan hazirlandim. Toplamda sanirim 700 soru cozdum. Hazard perception a da internetten buldugum clipleri izleyerek hazirlandim (cok bisi bulamadim ama yine sanirim 15-20 tane vardi).
Tavsiyem, test ve soru cozme olayini sinava yakin yapin. son 1-2 hafta icinde. Bilgiler taze giriyorsunuz iyi oluyor. Sinavda (ben inanamamistim girmeden once bana soylediklerinde) 50 sorunun 15-20si tamamen ayni 10-15 i biraz farkli cikiyor.. Yani cok fazla sayida cozdugunuz soru ve benzerini goreceksiniz sinavda. Ben, dogrusu 10-12 soruyu "emin degilim" diye isaretlememe sasirmistim.. Sonucta 50de 47 yaptim. Diger arkadaslar gibi 15-20dk icinde bitti ilk kisim.

Hazard perceptiondan da 66 aldim sanirim. O noktada size tavsiyem, klip basladiktan sonra neye dikkat etmeniz gerekiyorsa ona odaklanin. Ben video nun animasyon mu gercek video mu oldugunu anlamaya calisayim derken ilk video yu neredeyse kacirdim (sanirim 1 aldigim video o). Goruntu internette buldugunuz orneklerden cok cok daha kaliteli. Bazi kamera hareketlerinde goruntu akisi takiliyor diye benim gibi takintili degilseniz cok rahat algiliyorsunuz hazard lari.

Simdi hoca bulmaya calisiyorum. Wandsworth bolgesinde manual hoca bilen varsa paylassa ne guzel olur.

Saygilar.

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2017 15:31 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Valla ben hocayı biraktim kendi arabamla giricem . Kaprisleri çekilmiyor. Şimdi ayna siparis edicem amazondan test için

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2017 17:54 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
çilekeş yazdı:
Bugün sürüş sınavına arkadaşımın aracı ile girdim ve şükürler olsun geçtim. One ve arkaya iki adet L işareti ve sınav denetçisi için bir dikiz aynası ( halfords tan online 6 gbp ye aldım) arabanın yürüyüşümde lastik diş boylarında veya hiçbir arıza ışıgının yanmaması gerekiyor

İlk başlamadan önce kagıt imzalatıyorlar arabanın sigortası vs tamdır diye.. ben ne olur ne olma diye 1 haftalık 60 gbp learner insurance yaptırdım.

Ben sadece 2 saat ders aldım ve gerisini youtebe den sınav videolarını izleyerek çalıştım..

Aslında sınav için hoca organize edmediğim için bu yolu kullandım ve bana daha uyguna bile geldi ;)
Dostum sigorta için kagit filan goturdunmu ispat icin ?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2017 18:51 
Uzman Yazar
Uzman Yazar
Kullanıcı avatarı

Vize Türü:
Videolar için link atar mısın?

Başa Dön
Okunmamış mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2017 06:51 
Acemi
Acemi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
Vize Türü: Sponse visa Aile Birlesim Vizesi
Ruh Hali: Neşeli
tyfnkvn yazdı:
tyfnkvn yazdı:

50de 45 yaptim ve hazard tiklamadada 60puan aldim. Sinavdan 4 gun once teledonuma ucretsiz test programlarini indirdm ve belki 50 kere tekrar tekrar cozdum. Bu sayede xok kolay gectm. Normalde 60dk veriorlar ven 50 soruyu 13dkda tamamladim. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 461 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderebilirsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: